Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a hüvelyi ultrahang?...

Milyen a hüvelyi ultrahang? Félek! :/

Figyelt kérdés

Elküldött az orvos ultrahangra. Ezzel nincs is semmi baj mert nincs minden rendben. Nekem az nem mindegy hogy milyen ultrahang. Elvileg hasi ultrahangra megyek de ha nem látszik az aminek látszania kéne akkor hüvelyi ultrahangot fog csinálni. Az milyen? Mivel szűz vagyok azt mondta hogy kis fejjel vagy mi de nem tudom mit takar ez az egész.

Milyen mélyen? Olyan székben mint a nőgyógyásznál?

(Amúgy még nőgyógyásznál se voltam)

Nagyon parázok...



2014. ápr. 23. 20:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése pl. jobban fáj. Azon mégse parázunk ennyit :-)
2014. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
De akkor ha erre kerülne a sor, akkor nem leszek már szűz??
2014. ápr. 23. 22:11
 13/33 A kérdező kommentje:
:)
2014. ápr. 23. 22:11
 14/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy olyan mélyen nyúl be, hogy átszakítsa a szűzhártyát. (Egyébként akkor nem leszel szűz, ha pénisz járt benned, a szűzhártya átszakadása még ténylegesen nem jelenti a szüzesség elvesztését. No, de ez már nem a kérdéshez tartozik)
2014. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Attól hogy a szűzhártyám átszakad még szűznek mondhatom magam ha csak ez a vizsgálat tette ezt? Persze feltételesen mert nem tudom mi lesz.
2014. ápr. 23. 22:42
 16/33 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szűznek mondhatod magad, attól még ha a vizsgélat után esteleg sérülne a szűzhártyád. Akkor nem vagy már szűz, ha lefekszel valakivel.

Sokaknak pl. lovaglástól vagy gimnasztikától is sérül, szakad a szűzhártájuk, pl. sportoló kislányoknak is, de hát attól még ők is szüzek.

2014. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ja... értem. Köszi :)
2014. ápr. 23. 22:47
 18/33 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt nagyon nem valószínű, mert az orvos látja, hogy mekkora a nyílás a szűzhártyádon, és feltehetően nem kockáztatná meg, hogy a vizsgálat során megrepessze vagy átszakítsa a szűzhártyádat, ha nem létszükséglet ez a vizsgálat.


Másrészt, ha netalán mégis ez történne, akkor attól még ugyanúgy szűz leszel, mint akinek lovaglás, vagy mondjuk spárgázás közben sérült meg.


Egész addig szűz leszel, amíg életedben először nem szeretkezel egy férfival.


(És sok nő van, akinek az első alkalom se nem fáj, se nem jár vérzéssel. Ettől még ők is szűzek voltak. :-)

2014. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon rendesek és normálisak vagytok :)
2014. ápr. 23. 23:10
 20/33 anonim ***** válasza:
Na, az elsőt lepontoztam a fenébe, nem tudom minek ijesztget téged. Ez a vizsgálat NEM FÁJ. Többnyire nem is igen érez az ember belőle semmit némi hidegségen kívül. Az tud kellemetlen lenni, amikor mozgatja belül a cuccot, és "odanyomja", hogy jobban lásson valamit, de fájni egyáltalán nem fájhat, ha nincsen gyulladásod.
2014. ápr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!