Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a hüvelyi ultrahang?...

Milyen a hüvelyi ultrahang? Félek! :/

Figyelt kérdés

Elküldött az orvos ultrahangra. Ezzel nincs is semmi baj mert nincs minden rendben. Nekem az nem mindegy hogy milyen ultrahang. Elvileg hasi ultrahangra megyek de ha nem látszik az aminek látszania kéne akkor hüvelyi ultrahangot fog csinálni. Az milyen? Mivel szűz vagyok azt mondta hogy kis fejjel vagy mi de nem tudom mit takar ez az egész.

Milyen mélyen? Olyan székben mint a nőgyógyásznál?

(Amúgy még nőgyógyásznál se voltam)

Nagyon parázok...



2014. ápr. 23. 20:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
14%

Ha már egy szűz lánynál kell hüvelyi UH-t csinálni, akkor már lehet gond. Az ilyet esetet az orvosok ha lehet elkerülik, mert igazán kellemetlen vizsgálat.


Olvasgasd ezt:

[link]

2014. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Még ezt kerestem.

[link]

2014. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, habár most még jobban parázok... de tényleg nagyon köszönöm.
2014. ápr. 23. 20:54
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akartalak, de még mindíg jobb, mint ha váratlanul érne. Persze nagyon sok múlik a vizsgáló orvoson, és a hozzáállásán.
2014. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Persze, értem, és hálás vagyok hogy felvilágosítottál ezzel kapcsolatban! :)

Csak hát a para bennem van.

Mondjuk én is fizető, maszek orvoshoz megyek, remélem a hozzáállásán nem fog múlni.

2014. ápr. 23. 21:28
 6/33 anonim ***** válasza:
Igen, a fizetőssel jársz a legjobban. Amúgy hány éves vagy?
2014. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vészes. Ha szűz vagy, akkor meg pláne nem fog olyan mélyre nyúlni.

Az enyém az ultarhangfejre húz óvszert, aztán rátesz gélt és azzal nyúl be. Nekem sose volt fájdalmas. Kicsit hideg, de ennyi.

Lehetséges, hogy kellemetlenül fogod érezni magad, mert mégiscsak egy furcsa szituáció, de gondolj arra, hogy az orvos a munkáját végzi, ezer ilyet elvégzett már.

2014. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. ápr. 23. 21:46
 9/33 anonim ***** válasza:

Szerintem meg próbálj megnyugodni, nincsen okod parázni.


Fájni nem fájhat. Van, akinek esetleg az lehet egy picit kellemetlen érzés, amikor mozgatják egy kicsit jobbra balra olyankor, amikor a petefészkeket akarják látótérbe hozni, de az sem vészes.


Így tudod elképzelni:


[link]


Amúgy sem nem túl vastag a vizsgálófej, és neked mondta is az orvos, hogy az esetedben eleve vékonyabbat fognak használni - ha egyáltalán szükség lesz rá, mert az sem biztos.


Ezt a vizsgálatot nem a nőgyógyászati vizsgálószékben végzik, hanem egy ágyon fekszik a páciens az ultrahang készülék és monitor mellett, felhúzott combokkal, így ahogy ezen a képen látod:


[link]


Érdemes elolvasnod itt a hozzászólók tapasztalatait. Remélem, ettől megnyugszol egy kicsit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kicsit lehiggadtam... :D

Majd mondogatom magamban: "Van ennél rosszabb is, túlélem!" :)

2014. ápr. 23. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!