Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ügyeletes nőgyógyásznál...

Ügyeletes nőgyógyásznál voltam és nem a saját kerületemben. (vasárnap) Szerintetek minden betegének megadja a mobilszámát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 16:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem hiszem, hogy felhívom, csak kiváncsi voltam, hogy más mit gondol erről.

Márészt miből gondolod, hogy nem hűséges fajta? Tehát nem tudom miért abból kell kiindulni, hogy úgyis rámászna másra...Ennyi erővel ne kezdjek semmilyen pasival, mert aki nekem megadta a számát az tuti, hogy másnak is megadná ? Ezt a logikát most tényleg nem tudom követni. na de mindegy, köszi az értelmes válaszokat.

2014. ápr. 21. 21:42
 22/31 anonim ***** válasza:
Ez pontosan olyan mint amikor az énekes rád vigyorog!...
2014. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Eddig hány pasid volt?
2014. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem érdekeltek innentől kezdve. :)
2014. ápr. 22. 15:14
 25/31 A kérdező kommentje:
És elég sok pasim volt.
2014. ápr. 22. 15:14
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát azért szerntem egy nögyógyászban legyen annyi hogy nem egy betegével jön össze, de ez az én véleményem.
2014. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondoltuk, hogy sok pasid volt, csak arra lettünk volna kiváncsiak, hogy össze lehet-e számolni még őket.
2014. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Általában 2 féle nőgyógyász van, az egyik mindenkivel bármikor, - hiszen aki ezt a szakot választja, az nem véletlenül teszi ezt, - a másik a inkább a homár, vagy impotens a csömörtől.

Persze ez kor függő is és nyilván hamarabb kiégnek mint a normális férfiak.

2014. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Jajj de vicces vagy, igen össze tudom számolni őket, de neked ehhez semmi közöd.


Nem vagyok a betege, mondom, hogy ügyeletes orvos, még életemben nem jártam nála és valószinüleg nem is fogok.

2014. ápr. 22. 16:03
 30/31 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy mivel fiatal, szeretne magánrendelőt nyitni, bővíteni a betegkörét, ezért adja meg a számát, valószínű mindenkinek. Ha én orvos lennék, tuti így tennék. Ez egy remek lehetőség egy friss orvosnak. Aki elégedett vele TB-re, az lehet felhívja, és elmegy fizetősen is, ha majd lesz hova.


Én kapásból nem arra gondolnék, hogy bárkibe is belezúgott. Ha meg mégis, abban sincsen semmi.

2014. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!