Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ügyeletes nőgyógyásznál...

Ügyeletes nőgyógyásznál voltam és nem a saját kerületemben. (vasárnap) Szerintetek minden betegének megadja a mobilszámát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 16:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

25 vagyok. Miért lennék szerencsétlen te hülye ? Szerintem ez bármilyen szakmátüző pasinál előfordulhat, hogy megtetszik neki más munka során, miért pont ez lenne más?

-.-

2014. ápr. 21. 19:07
 12/31 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre még mindig nem válaszoltatok...kösz ;)
2014. ápr. 21. 19:08
 13/31 A kérdező kommentje:
És nyilván nem az esküvőt tervezem vele, de még csak azt se, hogy visszamegyek tényleg -.- Nem vagyok naiv hülye, de ha folyamatosan azt érzed, hogy flörtöl veled egy pasi , hiába nőgyógyász, akkor is megfordul a fejedben, hogy talán máshogy nézett rád. Erre voltam kiváncsi, de sejthettem volna, hogy itt a 80% rosszindulatú gyökér.
2014. ápr. 21. 19:11
 14/31 anonim ***** válasza:
52%

Többen írták már, valószínűleg végzetesen belédszeretett a doki. Hívd fel, és mond meg neki kölcsönös az érzelem.

Írásaidból ítélve te már eldöntötted, ez a szitu. Valszeg a tiédnél dögösebb vaginával még soha az élete folyamán nem találkozott.

Sok boldogságot nektek!

2014. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
idióta hülyegyerek vagy, menj és más idejét rabold. paraszt. Komolyan mi a francért kell ennyire rosszindulatúnak lenni??? Képzeld a pasik nem a vagina alapján szeretnek bele egy nőbe te kis tudatlan suttyó senkiházi.
2014. ápr. 21. 19:19
 16/31 anonim ***** válasza:

25 éves vagy?


A kérdésed, és a kommentjeid alapján 15 tűnsz :(


Egyébként a nőgyógyászok főleg vaginákat vizsgálnak......

2014. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Egyébkét te milyen írásomból itélted meg, hogy eldönttöttem mi a szitu??? vagy 4X kérdeztem rá, hogy MINDENKINEK MEGADJA E A SZÁMÁT ? Mivel fogalmam sincsen, nyilván ha minden öregasszonynak odaadja, akkor tudom, hogy velem sem kivételezett és a flörtölését, jófejkedését is betudnám annak, hogy csak lazítani akart a hangulaton, mert látta rajtam, hogy kínosan érint, hogy egy ilyen helyes pasinak kell, hogy megvizsgáljon!


Úristen mennyire ostoba emberek vannak itt, jézusom.

2014. ápr. 21. 19:24
 18/31 A kérdező kommentje:
Kérlek, de őszintén mi alapján tűnök 15-nek? Hogy eltudom képzelni, hogy bejöttem neki? Vagy a fogalmazásom ? (az alapján biztosan nem). Akkor mégis mi?
2014. ápr. 21. 19:25
 19/31 A kérdező kommentje:
úgy csináltok mintha, egy buta tini lennék aki volt egy koncerten, rámosolygott az énekes és most azt hiszi van esélye... Ez egy nőgyógyász könyörgöm! Nem Brad Pitt!
2014. ápr. 21. 19:39
 20/31 anonim ***** válasza:
nem adják meg a számukat csak úgy , épp erre irtuk hogy lehet tetszettél neki, de jobb nem belekezdeni ilyenbe mert amikor a pasid lenne és jönne egy másik mondjuk 22 éves akkor neki is megadná.
2014. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!