Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Vasárnap összevesztünk a baba apjával telefonon, azóta rám sem csörgött, hogy minden rendben van-e. Ennyire nem érdekli a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Nem élek együtt a baba apjával, de naponta órákat beszéltünk, és a hétvégeket tudtuk együtt tölteni. Vasárnap összevesztünk telefonon, azóta rám sem csörgött, hogy minden rendben van e. Lehet, hogy ennyire nem is érdekli?
2008. okt. 7. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak makacs, és azt várja, hogy te kezdeményezd a békülést. Szerintem hívd föl, és tisztázd vele mielőbb, mert addig csak idegeskedsz, azt meg nem kéne.
2008. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én is makacs vagyok. Neki kellene jelentkeznie, ő volt a hunyó. Tulzottan megszokta, hogy mindig én kezdeményezem a békülést. Köszönöm, hogy válaszoltál.
2008. okt. 7. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem amikor a baba megszületik, az majd összebékít benneteket. Terhesen az ember jóval indulatosabb sajna... Én egyáltalán nem voltam együtt a babám apjától a terhességem felétől kezdve, és bár nagyon sokmindent elkövetett ellenem, azért én is estem túlzásokba, utólag már el se hiszem, mennyit tudtam vele gonoszkodni meg sértegetni, csak azért, hogy minél hamarabb felkapja a vizet. Miután szültem, akkor meg ő volt az, aki mindent megtett azért, hogy sértegetni tudjon, ezért a saját gyerekét egy éves koráig nem is látta, annyira összevesztünk. Nem jó játék ez, fölösleges stressz mindenkinek. Meg mondjuk én elég szarul jöttem ki, hogy egy évig semmi segítséget nem kaptam az apukától, akár anyagi, akár más segítségre gondolok.
2008. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van Neked is. Nem jó játék ez. Főleg, hogy én itthon buslakodom, ő épp dolgozik, és nagyon magam alatt vagyok. Nem jó az idegeskedés. Egyik pillanatban felhívnám, aztán úgy gondolom, inkább neki kellene. Remélem Nálatok rendeződött a helyzet.
2008. okt. 7. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az első vagyok. Igen, én is makacs vagyok amúgy. Csak most te azzal tudnád csökkenteni az idegeskedést, hogy békülést kezdeményezel. Ha már a párod nem akarja csökkenteni feszültséget. Vagy próbáld meg lefoglalni magad valamivel, ami eltereli a gondolataidat az apukáról. Pl. babaruha mosás, vasalás, vagy ilyesmi.

És mi lenne, ha írnál neki egy sms-t, hogy: Nem gondolod, hogy beszélnünk kellene??? Vagy ilyesmit. És máris léptél valamit, amire választ vársz.

Nekem ez vált be, és a válasz ált. ez: Igazad van, hülye voltam.

És béke van.

2008. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokszor bánt meg a párom. Eleinte én is nagyon makacs voltam és nem békültem. Aztán rájöttem, hogy a büszkeségem miatt el is veszíthetem őt. Mérlegelni kezdtem, hogy meg ér-e nekem a hülyeségem annyit, hogy egyedül neveljem fel a születendő gyermekemet, hogy állandóan sóvárogva epekedjek utána? Rájöttem, hogy nekem ez a pasi kell. Bunkó, meg olyan, amilyen, de az enyém. Ezért aztán nagyot nyeltem és azóta akkor is én kezdem a kibékülést(persze, nem azonnal), ha ő bánt meg engem.

Egy kapcsolat értékesebb, ha jól működik, mint a dac, a makacsság, a büszkeség.

Boldog babavárást! 31 hetes

2008. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, de írtam, hogy mindig én kezdeményezem a békülést. Egyszer-egyszer bebizonyíthatja ő is, hogy fontosak vagyunk neki, pláne ha az ő hibájából vesztünk össze. Nem jó az egyoldalú kapcsolat, akkor inkább ne legyen velem, ha nem annyira fontos neki, mint nekem.
2008. okt. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!