Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek a rengeteg...

Mihez kezdjek a rengeteg babás újságommal (Kismama, Anyák lapja, Baba magazin)?

Figyelt kérdés

Én hülye anno mindet megvettem és most itt áll vagy 2-3 nagy doboznyi újság :) Darabja 500 Ft körül volt, így csak úgy lazán kidobni nem szeretném.

Szerintetek kellhet valakinek? Én is szívesen olvasgattam régebbieket is, azért kérdezem.

Köszi!


2011. jún. 23. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor összeszedtem, tegnap pedig megkérdeztem a védőnőt, hogy kell-e valakinek? És mondta, hogy vigyem fel nyugodtan, mert akkor majd ő elosztogatja.
2011. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
add valamelyik könyvtárnak.. bár én megtartanám, hátha lesz olyan ismerősöm akinek kelleni fog némi tanács..
2011. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tedd fel a teszveszre, darabját kínáld 2-300 forintért (minőségtől függően). Tuti lesz érdeklődő!

2011. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Védőnőt, könyvtárt megkérdezem, ez jó ötlet, köszi!

Teszveszre már raktam régebben, de a 2 hét alatt kb. 3-an nézték meg és persze nem vitték el :(

2011. jún. 23. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! én a terhes barátnőmnek adtam :) de a védőnő jó ötlet!
2011. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én levittem a védőnői szolgálathoz vagy 30 kiló ilyen újságot. Nagyon örültek neki.
2011. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 1 ft-ért tettem fel a vaterára, de más kismamás dolog is volt a csomagban, hamar elvitték.
2011. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőknek adtam, akik örömmel vágtak bele átböngészni. :)
2011. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 3 éve mikor a fiamat vártam a teszveszről vettem 1000 ft-ért kb. 40 db-ot. vegyesen kismama, baba, anyák lapja. 1-2 évvel voltak régebbiek.

egyben próbáld felrakni az összeset.

2011. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!