Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diéta kezdetnek ez elég?

Candida diéta kezdetnek ez elég?

Figyelt kérdés
3-4 hete a nőgyógyászom mondta hogy a kenetben sok a candida (nem volt semmilyen mennyiségi meghatározás csak két három felkiáltójel) Erre javasolta a candida diétét. Cukor, élesztő és szinhidrátmentesség. Ezt próbálom betartani kb 3 hete. Tök nem értem mert soha nem voltam egy édességfaló, szénhidrátzabáló ember. A főzelékekhez és úgy egyáltalán semmihez nem ettem korábban kenyeret. Gyakran sütök , de szinte meg se kóstolom úgy szokott elfogyni. Szóval most sem eszem fehérlisztes temékeket. Fél kg kenyár egy kétig is eltart. Nem tudom most lesz-e vizsgálat de megnézetném a véremet. Tünetem nincs. Vagyis nem beszéltük át-lehet hogy van? Tojást, sonkát, zöldséget, főzelékeket eszek (durumliszttel)kefir (élőflórás)?? krémlevest, húslevest, almát, grépfruitot.ilyneket. Ez elég egyenlőre? Iszom lapacha teát, grépfruit mag olajat,

2014. febr. 5. 16:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!