Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gomba kiirtására...

Candida gomba kiirtására milyen ételeket tudtok írni ami meg is fizethető és be is vált? Olyanok segítségét kérném akik már végig csinálták ezt és vannak tapasztalataik!

Figyelt kérdés

Neten keresgéltem, mielőtt valaki azt ajánlaná, de azok az ételek amiket ajánlanak mind olyanok amik nagyon sokba kerülnek hosszútávon és én sajnos nemtudom megfizetni. Átlagosabb dolgok érdekelnének, amit egy egyetemista szűkös pénztárcája is elbír...

A sok gyógyszer, kúp és kencefice évek óta nem válik be, már csak az életmód változtatásban bízom.



2014. jan. 2. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyéb probléma maitt kezdtem diétába deez hasonló mint acandida diéta. AZtán kiderült hogy az évek óta tartó gombám candida. Ezzel a diétával el is mult nekem. AMire nagyon figylej hogy egyáltalán ne fogyassz cukrot. Az egészsges édesitöszerek sajnos jóval drágábbak, mint a mesterséges ami viszont hosszútávon káros. A legjobb lenne ha xilitet fogyasztanál cukor helyett. Egyáltalán en fogyassz fehér liszetet és ami angyon fontos hogy az élesztöt feljetsd el. Ezeknkivűl nem árt csökkenteni a krumpli fogyasztását. ne egyél banánt mert abban rengeteg a cukor.
2014. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van néhány étel illetve fűszer, ami gombaölő hatású: fahéj, gyömbér, gránátalma, szegfűszeg, grapefruit, oregánó, kakukkfű, fokhagyma. Ezeket legjobb természetes formában fogyasztani, de fokhagymát vehetsz kapszulában, illetve hasznos étrendkiegészítő a grapefritmag-csepp (bioboltban kb. egy ezres körül van). Az előttem szóló nagyjából leírta mit kell kerülni. Ha a cukrot helyettesíteni akarod, csak nyírfacukor vagy xilit jöhet szóba, ezek valóban nem olcsók a boltban, neten rendelve olyan 1700 ft körül mozog kilója. Fehér liszt helyett a teljes kiörlésű nem sokkal drágább. Ezen kívül friss zöldségeket fogyassz (tudom télen az sem olcsó, de jobb tippem nincs). Az egészséges ételek mindenhol drágábbak, ezt el kell fogadni, csodaszer pedig nincs. Ami viszont olcsó, a sok folyadék (víz vagy tea - cukor nélkül persze), és a rendszeres mozgás. Ha a gomba a bélben van, probiotikumok szedése is javasolt, ezek tényleg drágák.
2014. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Voltam vizsgálaton és beigazolódott, az egész bélrendszerem tele van candidával és nagyon sok egészségügyi problémámnak, nem csak a nőgyógyászatinak ez áll a hátterébe valószínűleg, Tápanyaghiányos mindenem mert a beleim nem szívják már fel a gomba miatt azt amit kéne. most kezdem a diétát kerül amibe kerül...


Recepteknek és egyéb tanácsoknak nagyon örülnék továbbra is, az eddigi válaszokat is nagyon köszönöm!

2014. júl. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!