Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez betegség, el fog múlni? 14/l

Ez betegség, el fog múlni? 14/l

Figyelt kérdés

Köszöntelek.

Nos.. Számos kellemetlen tünet jelentkezett a testemen, amire nem tudok választ kapni.

Viszket néha szúr a nemiszervem, pontosabban a kisajkak és a nagyajkak vége, a gátam és a végbélnyílásom. Rettentően viszket. Bekentem Canestennel, enyhült.

Sokszor ok nélkül előjön ez az érzés, néha enyhébben, viszont ez volt eddig a legkellemetlenebb. Színelváltozás nincs, hüvelyi folyásom állandó, fehér, szagtalan, folyékony állagú.

Általában a menstruáció előtti napokban szokott jelentkezni ez a dolog, most sem történt másképp. Azonban ez jobban viszketett, ezért kentem be az előbb is leírt gyógyszerrel.

A másik zavaró tényező, hogy a bal mellemen, az egész hátamon heges, viszkető kiütésszerű sebek jelentek meg. Lehet eme tényezőnek a stressz az oka, nemrég vesztettem el édesapámat és nemrég vesztettem el mégegy nagyon fontos személyt.

A hátamat rázókeverékkel kezeli édesanyám (fehér színű, fel kell rázni, nem tudom mi a neve pontosan) ez a kellemetlenség is enyhült. Most hámlik a sértett részeken a bőröm, anyum szerint gyógyul. Ha nem keni be azzal a rázókeverékkel, újra kialakul, újabb seb.

A nemiszervemről nem szóltam anyukámnak.

Ha nem fognak elmúlni ezek hegek a mellemen és a hátamon elmegyünk orvoshoz.

Szerintetek mi lehet a bajom?



2013. dec. 31. 20:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem a magyarázószövegembe odaírni, hogy az unatkozó tinédzserek és az egyéb rosszakaró negatív felfogású személyek kíméljenek.

Van nekem enélkül is elég bajom.

Komoly válaszokat kérek, reménykedem, hogy megkapom.

2013. dec. 31. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
A melleden és a hátadon féloldalt vannak ezek a kiütések lehet övsömör is.
2013. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az újévi fogadalmad legyen az, hogy elmész orvoshoz. itt nincsenek orvosok, ha fertőzésed van, akkor azt ki kell vizsgálni és nem látatlanban kenegetni magadat mindenfélével. lehet a canesten tönkreteszi a mikrobiológiai tenyésztést és nem leszel előbbre.



előfordulhat olyan is, hogy a tüneteid lelki eredetűek. akkor viszont mástól is segítséget kell kérni. ha a lelked nincs rendben az kihat a testedre is. ezt már megtapasztaltam én is.

2013. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj el orvoshoz, komolyan nem bantasbol de nem is ertem hogy edesanyad hh nem csinalt semmit, mikor meglatta a hatad!?!?!
2013. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az osztályfőnököm egyszer el akart vinni pszichológushoz, depressziós és paranoiás vagyok. Mindkettő növekedett. A paranoiám olyan súlyos, hogy néha egy bizonyos kép beszél hozzám és kényszerít arra, hogy az elrejtett késemet szúrjam magamba vagy egyéb rosszdolgokra. Többször megnézem, hogy valaki nem-e követ, biztos megcsináltam ezt meg azt, biztos bepakoltam-e a holnapi napra, de vagy 10x.

A depresszióm is súlyos, csak az az egy reményem van, hogy ez csak egy feladat ha megölöm magam, rosszabb lesz. Ezen az oldalon is már többször lebeszéltek az öngyilkosságról.

Bizonyos módszereket már kipróbáltam, de megállítottak. (rámnyitottak stb.)


Talán a beszűkült látókörű anyám is tehetne a kenegetésen kívül is valamit.. Mindegy.. Nemérdekel..

Hogy kell törölni a kérdést?

2013. dec. 31. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Kiütések, depresszió: gabona alapú táplálkozás miatti gyulladások.


Alakítani kell az étrendeden, rendbe jöhetsz.


Nőgyógyászhoz benézhetsz, de lehet ott is az említett okra visszavezethető a gond. Ha jól eszel és elmúlik, akkor nyertél ebben is.


Paleo, AIP, ezeknek nézz utána.

2013. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezek tenyleg lehetnek lelki dolgok. Kene egy jo pszichoterapeuta neked, mindenkepp kell, nemcsak a sebek miatt!
2013. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A depresszió általában nem lelki eredetű, a szomorúság lelki eredetű, de még egészséges is (ha elmúlik).


A depresszió már anyagcserezavarra utal, illetve lehet gyógyszerektől (antidepresszánsoktól, pszichotikumoktól. amiket 'ellene' írnak fel, azoktól).

2013. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak orvos tud rajtad segíteni!
2014. jan. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A rázókeveréket én is rázókeveréknek ismerem.
2014. jan. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!