Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez betegség, el fog múlni? 14/l

Ez betegség, el fog múlni? 14/l

Figyelt kérdés

Köszöntelek.

Nos.. Számos kellemetlen tünet jelentkezett a testemen, amire nem tudok választ kapni.

Viszket néha szúr a nemiszervem, pontosabban a kisajkak és a nagyajkak vége, a gátam és a végbélnyílásom. Rettentően viszket. Bekentem Canestennel, enyhült.

Sokszor ok nélkül előjön ez az érzés, néha enyhébben, viszont ez volt eddig a legkellemetlenebb. Színelváltozás nincs, hüvelyi folyásom állandó, fehér, szagtalan, folyékony állagú.

Általában a menstruáció előtti napokban szokott jelentkezni ez a dolog, most sem történt másképp. Azonban ez jobban viszketett, ezért kentem be az előbb is leírt gyógyszerrel.

A másik zavaró tényező, hogy a bal mellemen, az egész hátamon heges, viszkető kiütésszerű sebek jelentek meg. Lehet eme tényezőnek a stressz az oka, nemrég vesztettem el édesapámat és nemrég vesztettem el mégegy nagyon fontos személyt.

A hátamat rázókeverékkel kezeli édesanyám (fehér színű, fel kell rázni, nem tudom mi a neve pontosan) ez a kellemetlenség is enyhült. Most hámlik a sértett részeken a bőröm, anyum szerint gyógyul. Ha nem keni be azzal a rázókeverékkel, újra kialakul, újabb seb.

A nemiszervemről nem szóltam anyukámnak.

Ha nem fognak elmúlni ezek hegek a mellemen és a hátamon elmegyünk orvoshoz.

Szerintetek mi lehet a bajom?



2013. dec. 31. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Orvosok tudnak segíteni?


Én eddig úgy láttam, hogy csak diagnosztizálnak, félrediagnosztizálnak és gyógyszereket adnak el (vagy írnak fel, ami az eladás megelőző lépése).


Továbbá ha nem félrediagnosztizálnak, akkor a diagnózisukkal és egy hozzáértő segítségével, egy megfelelő kezeléssel még meg is lehet gyógyulni. Kompetens kezelést ritkán várnék orvostól. :D

2014. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!