Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A candida diéta tényleg...

A candida diéta tényleg hatásos? Aki már csinálta, milyen tapasztalatai voltak vele? Mennyi idő alatt lett eredménye?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2014. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy candidám van (hüvelygomba formájában). És eddig semmiféle gyógyszer nem segített, hiába voltam többször orvosnál. Ezért érdeklődöm a diéta felől.
2014. jan. 18. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezded a diétát, menj el háziorvoshoz, hogy adjon beutalót laborra, teljes vérképre, mert visszatérő gombás fertőzésed van. Ilyenkor rutin eljárás kéne legyen, más, immun betegség is lehet az oka.

Aztán meg, biztos, hogy gombás fertőzés? Volt mintavétel? Mert volt a családban, hogy fehér folyása, égő-viszkető érzése, kipirosodása volt vkinek, de nem gombától, hanem méhszáj váladéktól, mert magas volt a progeszteron szintje, és arra mondta a doki, hogy a szénhidrát diéta enyhíti, és tényleg. Ha nem gomba okozza, hanem ez, akkor naná, hogy nem használ a gombaölő.

Meg ugye a gyógyszeres kezelésekkor nem fejetetted el az összes bugyid, törölköződ, a vécét stb fertőtleníteni? A partnered is kezelni kell stb.

2014. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen fertőtlenítettem mindig minden magam után. Partnerem most nincs. A kezelések után mindig elmúlt néhány napra, majd újra megjelent az a jellegzetes folyás.
2014. jan. 18. 22:54
 5/6 anonim válasza:

Régen én is azt hittem hogy hüvelygombám van,ami minden hónapban visszatér. Utána kezdtem figyelgetni a ciklusom és a fehér folyás közel ugyan akkor jött elő és akkor jöttem rá,hogy nem kellenek a mindenféle krémek,mert egyszerűen ciklustól függően változik a folyás milyensége.

Na de persze ha éget és viszket is,akkor az más dolog.

Régebben még a "Lakto feel- hüvelygél"-t is használtam a nagyobb mennyiségű fehér folyáskor és nekem használt. Próbáld ki,nem túl drága és lehet recept nélkül is kapni.

Amugy meg a candida diéta hasznos tud lenni, mert mióta nem eszek kenyeret, a fehér folyás is kevesebb mennyiségű

(mert ugye egy normál mennyiségű gomba mindig van a szervezetedben, csak akkor a baj,amikor elszaporodik. Nekem ciklustól függően szaparodik és szűnik meg. Ha több kenyeret eszem,több a fehér folyás, ha egyáltalán nem eszem,minimális. Fú, így visszaolvasva elég bonyolult,de remélem érted mire gondolok)

2014. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, értem, és köszönöm a választ!
2014. febr. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!