Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kislányomnak megjött 2...

A kislányomnak megjött 2 hónapja de nem mer iskolába menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem hajlandó elmenni.. Már mondtam neki hogy ezt nem szabad de nem hallgat semmire. Egész nap sír.. mit tegyek ellene?

2014. jan. 4. 15:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nekem tisztasági betéttel kène iskolába mennem amikor megvan valószínû én is sírnék.... hogy nem gondoltál bele, hogy a tisztasági betét lóf...szt se fog fel?!
2014. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjátok már abba ezt a tisztasági betétezést, valószínű véletlen írta így a kérdező. Később a saját válaszában ki is javította magát (láthatóan nem is vette észre, hogy elírta, nem is érti, miért támadjátok).
2014. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Mikor nekem elsőnek megjött nagyon furcsálltam, hogy akkor mostantól igazodni kell hozzá (amikor megvan nuku strand, ilyenek) és alig tudtam hozzászokni, hogy mostantól ilyennel is küszködni kell. Néha-néha rám tört egy ilyen pánikroham, hogy "jajj miééért, miért kell nekem menstruálni".. De mindig azzal nyugtattam magamat hogy ezzel minden nőnek meg kell szenvednie, nem csak nekem, és már teljesen hozzászoktam, és egészen jókedvvel várom azokat a napokat..:D Sőt, anyum azt vette észre, hogy azokon a napokon mindig sokkal felszabadultabb vagyok.:D Egyébként én is tena-t használok, nagyon vastag, abba aztán mehet anyag...:D


14/L

2014. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 18. 13:19
 25/25 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezö ! Akkor nagyon okosak vagytok tisztasági betét nemjó menstruációra. Perszehogy sokat kellet járnia a wc be és fura let az osztálytársainak és az a lány is jogosan nézte le bocs. az olways ba van menstruácios betét is amugy énis tena Ladyt használok 33 éves vagyok na az tényleg jó.
2014. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!