Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most "jött meg", nemrég....

Most "jött meg", nemrég. Iskolába, mit vigyek majd?

Figyelt kérdés

Szóval, olvastam, hogy valakit nem érdekel, természetes dolog, ezért nem érdekli, ha más meglátja, hogy tampont/betétet vesz elő. Én viszont nem szeretném "mutogatni", nem hiszem, hogy bárkinek tudnia kell, hogy mikor van meg... Ezért gondolkoztam azon, hogy vegyek egy kistáskát, vagy ti miben hordjátok mosdóba?

És betét vagy tampon pártiak vagytok? Én félek a tampontól... :/

Ja igen, és kb. mennyi "cserét" vigyek?


2013. júl. 26. 21:35
 1/5 anonim válasza:
betétet vigyél és hogy mennyit az attól függ hogy mennyire van meg de inkább legyen nálad több és én úgy szoktam hogy táskámhoz odahajolok és mikor nem néznek akkor gyorsan zsebembe rántom vagy pólóm alá és úgy megyek wcre
2013. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a tampont egy ilyen kis horgolt tartóban szoktam magammal vinni, senki sem tudja mi van benne. Bár én 23 vagyok, szóval nem érdekelne ha meglátnák mi van benne. A tisztasági betéteket, pedig ilyen dm-ben kapható betéttartóban tárolom. Én is azt javaslom, hogy inkább több legyen nálad. Kb annyi, hogy 3 óránként cserélni tudd. De persze ez vérzésfüggő is lehet. De mondjuk lehet venni tampontartó dobozt is ami elfér a zsebedben is.
2013. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Betétet vigyél.
2013. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel, hogy ki látja vagy ki nem :) max úgy viszem magammal a neszeszert a mosdóba, hogy hátam mögé rejtem, vagy arra az oldalamra, ahol kevesebb bámulóm lehet.

de átszoktam arra, hogy mikor vándorolunk a suliban, nagy táskával megyek wc-re. legfeljebb más lány veszi észre, de az kit zavar? :)

nyolcadikban volt olyan, hogy egyszer a hetedikes lányok néztek meg, mikor véletlen kint hagytam a fülke előtt a táskát és úgy vettem ki a betétet, de nem volt semmi gáz. max féltékenyek voltak, mert egyiknek sem volt még meg...

15L

2013. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én úgy szoktam ,hogy amikor nem figyel senki előveszem ,berakom a gatyámba félig és ráhajtom a pólót ,és nem látja senki ,másik hogy amikor megyünk szünetre viszem a táskámat is a wc-re és kész
2013. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!