Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek iskolába menni?...

Nem merek iskolába menni? Lányok ti hogy oltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Annyi lenne hogy tegnap jött meg elősször és nem mertem suliba menni mert annyira féltem hogy hányingerem volt és hófehér voltam.Ti hogy voltatok ezzel elmertetek menni a suliba?Ja és mibe tegyem bele a betétet??Van nekem libressés dobozom de az nagyon látszik hogy betétes dolog.A fiúk meg tuti kiröhögnének és én azt nem akarom.Lécci ne legyetek velem gonoszak. 13/L

2013. máj. 21. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Te is természetesen kezeled ezeket a dolgokat, akkor a fiúk sem fognak kiröhögni.
2013. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a fiúk ehez nagyon "éretlenek" és biztos kiröhögnek ha meglátják akár rajtam vagy a dobozt :(
2013. máj. 21. 16:39
 3/8 anonim válasza:
Én a táskámban egy kis zsebbe tettem és a kezemben vagy a zsebemben vittem ki a WC-re. Senki sem vette eddig észre.:D Én annyira nem féltem, amikor először megjött. Próbálj olyanra gondolni, ami bátorságot ad..:D beszéld ki a barátnőiddel!:) utána sokkal jobb lesz:DD
2013. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kürtölöd világgá vagy nem mutogatod a fiúknak a betéteket, nem fognak rájönni. Nekem mindig volt a táskámban az egyik zsebben betét csak úgy simán. Ha cserélni kellett, vittem a táskámat is magammal.
2013. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor suliban vagy és wcre kell menned tedd zsebre és senki nem fogja észrevenni :) A táskádban meg tárold egy kis zsebben vagy vigyél egy pici piperetáskát és abban.
2013. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pl a táskám zsebjébe tartom a betétet csak úgy, ha meg kell, akkor pad alatt a táskából a kardigán/vagy pulcsi ujjába belecsúsztatom és kész :D
2013. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Febi és Zsúl válasza:
100%
Én hiába vittem cserélnivalót, nem mertem kicserélni, annyira csörgött-zörgött, egész nap úgy jártam :/
2013. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a táskámban tartom.És mikor kell akkor előveszem gyorsam a zsebembe vagy a pólóm alá dugom és elmegyek a wc-re.
2014. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!