Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kislányomnak megjött 2...

A kislányomnak megjött 2 hónapja de nem mer iskolába menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem hajlandó elmenni.. Már mondtam neki hogy ezt nem szabad de nem hallgat semmire. Egész nap sír.. mit tegyek ellene?

2014. jan. 4. 15:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Miért nem reagálsz a hozzászólásokra?
2014. jan. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Egyébként csak akkor nem szeretne menni amikor megvan neki. Egyszer az iskolába jött meg neki és azóta fél hogy újra ottjön meg neki mert elösször is ott jött meg neki. És mivel nagyon sokat járt ki a wc-re a fiúk kérdezgették róla és van egy undok lány az osztályban és ő szekálja és a fiúknak is ő mondta el mi a baj.rosszul viseli.Szerintem nem kell ide phszihológus mert egyébként egy nyitott kedves jóközérzetű lány.. HA nincs meg neki akkor egész nap mosolyog nevetgél, élvezi az életetet.nincs kiközösítve és tényleg tudom hogy nem az iskolától undorodik. Szeret suliba járni mivel sok barátja van ott.Jól tanul. Egyébként 12 éves lesz februárban..JA és sokat bezsélünk vele erről. DE a hejzet mostsem javult.. Egyébként betétet használ
2014. jan. 5. 21:54
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez pedig egy nagyon durva sokk akkor is neki, hogyha emiatt egész nap zokog, amikor megvan neki. Semmiképpen ne hagyd annyiban, mert az egész szexuális fejlődésére hatással lehet. És ne hagyd, hogy ilyenkor elmeneküljön (ne menjen iskolába). Meg kell tanulnia ezt kezelni.
2014. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
82%
Beszélj vele rendszeresen erről. Mindent mondj el.A te cikis sztorijaidat (ha van) , azt is mond el neki,ha esetleg neked is volt úgy hogy az iskolában jött meg, ha esetleg te is rágtad még régen a körmödet azért,mert nem tudtad hogy beszélgessetek erről az anyukáddal............... :) Mond neki hogy nagylány, innentől mindig elmentek mondjuk hétvégente egyet mozizni,vagy beültök egy turmixra valahova, vagy elmentek vásárolni :) Nagyon élvezni fogja! És ha megvan neki,akkor próbálj mindig kicsit jobban a kedvére tenni....stb. :) Nem kell ide pszichológus...
2014. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
84%
Kedves kérdező! Jómagam is átestem ezen az egészen. Egy anyai beszélgetés (úgy gondolom) csodákra képes. Van egy 12 éves kislányom aki szintén ilyen gondokkal küzd. Megkérdeztem tőle, hogy miért csinálja ezt. Erre határozottan azt válaszolta, hogy szégyenli. Az előbbi válaszoló/válaszolóknak van igaza. Ide nem kell pszichológus. Sok sikert a továbbiakban és remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kedves Loréán! Köszönöm szépen hogy elmondtad már egy kicsit jobb a helyzet ma elment iskolába pedig megvan a menstruációja. Kiderült az voolt a baj, hogy az Always tisztasági betétekkel átázik! Ezért tena lady-t vettem neki! nagyon vastag! Ezzel el mert menni és nem is sírt:) nem gondoltam hogy az a baja ezzel az Always-al pedig szerintem ez a legjobb!Köszönök mindent!!
2014. jan. 6. 23:15
 17/25 anonim válasza:
69%
Örülök, hogy a segítségedre lehettem/lehettünk mi, a válaszolók. :)
2014. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

De egészségügyi betétet adj neki, ne tisztaságit!!

Ha tisztaságival kéne kibírnom a menszit én is sírnék.

2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az egészségügyi és méghozzá nagyon vastag!
2014. jan. 8. 22:06
 20/25 anonim ***** válasza:
77%

Picit furi ez az egész...persze soha nem lehet tudni, de kamunak érzem a kérdést...

Miért tisztasági betéttel próbálkoztok menstruáció alatt? Miért nem normál always betéttel?

2 hónap után még nem lehet olyan erős vérzése egy lánynak, hogy inkontinenciabetétet kelljen használni. A tena ugyanis az! Emellett nm rendszeres még a menzesz. Maga a kérdés is... k..ra kamu az egész.

2014. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!