Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a hüvelyi folyás?

Normális ez a hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a hüvelyi folyások gyakori oka, ha a hormonháztartás felborul. Az én pajzsmirigyem viszont alulműködik, és hormontablettákat szedek rá. Ez talán mondható felborulásnak. A váladék szagtalan, általában fehéres színű. Ilyenkor mit lehet tenni? Tudom, hogy a legelső tanács az orvos lesz, de rettegek nőgyógyászhoz menni. Anyukám pedig azt mondta, ezt akár ki is nőhetem. De már elég régóta tart és jó lenne már valahogy megoldani. (A menstruációm pont a pajzsmirigy alulműködésem miatt még nem jött meg)
2013. nov. 11. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális folyás,minden nőnek van :)
2013. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így igaz :)
2013. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De elég erős, tisztasági betetet kell használnom minden nap, bár Van mikor kevésbé. Ez elmúlik, vagy legalább ritkul ha a menstruációm megjön?
2013. nov. 11. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tinédzser kor után lett kevesebb.
2013. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm:) megnyugodtam:)
2013. nov. 11. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális.
2013. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen tenni nem tudsz semmit. Minden nőnek van valamennyi, neked sajnos ilyen sok.
2013. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!