Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El nem múló hüvelyi folyás...

El nem múló hüvelyi folyás több vizsgálat ellenére is, valaki találkozott hasonlóval?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom kb amióta nem vagyok szűz sűrű hüvelyi folyásom van, hol erősebben hol kevésbé, van hogy darabos van amikor lágyabb. Nem viszketek, nem fáj semmim az illata is változik, van hogy semleges, de van hogy kicsit kellemetlen ez most kicsit gusztustalan de valamilyen romlott sonkára vagy tejre hasonlít. :( már voltam nem egyszer nőgyógyásznál, vett kenetet, ultrahangot csinált mindent csinált de nem derült ki semmit. probáltam canesten, pimafucin, klion d tablettákat de ez csak egy kis ideig szorította vissza a folyást. nem váltogatom a partnereimet, komoly kapcsolatom van, már tangát sem hordok, probálom a tampon használatot is visszafogni, saforelle intimlemosót használok de javulás nincs. jó ideje diétázom, így egészségesen táplálkozom. egyszerűen nem tudom már, hogy mihez kezdjek, és hogy mi ez pontosan. :(
2013. okt. 5. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, mióta elkaptam a partneremtől egy betegséget. A betegséget kikezelték, a folyás maradt. Neked érdemes lenne sejten belüli speciális kórokozókat is megnézni (chlamydia, meg van még vagy 5 féle - STD laboratóriumot keress, ott ezeket meg tudják csinálni) nekem ezekre is negatív minden leletem. És mégis, folyás és fájdalom szex közben.


Beszéltem róla a nőgyógyászommal, miután mindent végigvizsgáltunk, azt mondta, hogy nem gyakran, de időnként sajnos előfordulnak ilyen betegek. Én Ellen tampont használok és Pimafucort krémet, ezekkel karban lehet tartani nálam annyira, hogy nem zavarja az életem és a szexualitásom. Sajna, ez van. Ez olyan valami, aminek az orvostudomány nem találta meg még az okát.

2013. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám van. :( 20 vagyok és én is állandó partnerrel rendelkezem. Amióta elkeztük mi is el nem múló fehér vagy nyúlós folyásom van és vagy ezerszer voltam nemi beteg gondozóban és nőgyógyásznál is. Legutóbb azt mondta h a sok kezeléstől lett már ilyen és mondta h szedjek protexint napi 2X meg lactofeel szelés gyógyszert írt fel. Nem igazán használt de egy kicsit jobb lett. Szerintem én sem jövök rendbe mint az előző hölgy írta, ezt még nem találták fel az orvosok. De ez annyira elszomorító, h sose jövünk már rendbe? :'(
2014. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!