Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok átlátszó hüvelyi folyás?

Sok átlátszó hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 vagyok. Pár napja hirtelen sok átlátszó hüvelyi folyásom van,nincs kellemetlen szag,sem viszketés stb.

Elvileg jövőhéten kéne megjönnie hétfő környékén.

Pár napja már amúgy is elég érdekesen érzem magam,volt hogy reggel rosszul voltam,egy kis szédülés,alhasi görcsölés,puffadás...

Megköszönöm a válaszokat.Üdv.


2013. okt. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nincs kellemetlen szaga és nem viszket, még simán lehet fertőzés.

Nincs előírva, hogy annak is kell kísérnie egy fertőzést.

Nekem is volt már úgy fertőzésem, hogy semmi panaszom nem volt, csak egy kicsit több folyás, pont nőgyógyászaton voltam, közölték velem, hogy ez biztosan fertőzés, vettek kenetet is, amit elküldtek tenyésztésre és candida gombám volt. És nem viszketett, nem égett és nem volt kellemetlen szaga a folyásomnak.

A gombás fertőzés amúgy gyakran jelentkezik pont menzesz előtt.

De szédülés, alhasi görcsölgetés, puffadás azért nem jár együtt a fertőzéssel. Azt szerintem valami más okozza.

Mindenképpen menj orvoshoz, hogy vizsgálják ki, mitől vannak ezek a dolgok!

2013. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Csak abban lehetsz biztos, amit az orvos mond!
2013. okt. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem fertőzés, mert annak más tünete is kell hogy legyen!

Az ilyen átlátszó, szagtalan folyás a fehérfolyás, ami valamiért most több lett.

Nekem pl mensi elött mindig jóval több.

2013. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ez nem fertőzés, mert annak más tünete is kell hogy legyen! "

És ezt ki mondta?

Maga a hirtelen megnövekedett hüvelyi folyás egymagában is lehet fertőzéstől! Nem kell, hogy más tünet legyen még mellette! Amúgy minden más tünet akár 2-3 nap múlva meg is jelenhet mellé.

És igen, lehet attól, hogy menzesz előtt van, lehet hogy nem fertőzés, de ha igen? Te orvos vagy, hogy látatlanul diagnosztizálni tudsz?

Majd az orvos személyesen megteszi ezt! Ahogy mindenki más javasolta!

2013. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert miután a párommal voltunk együtt,azután el is múlt...
2013. okt. 29. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy 2-3 emberke, akik állandóan itt vannak reggeltől estig (1, vagy 2 férfi közöttük), mást nem tudnak mondani a kiváncsiskodáson kívűl, csak az t hogy menj orvoshoz. Nem rossz a tanács, de ezt természsetesen mindenki tudja hogy az orvos mire való, a kérdezők is, de ők szeretnének másoktól véleményt kérni, akiknek van tapasztalata ilyenről. (na most nyilván férfinak nem is lehet.) Valamelyik nagyon szépen le is írta itt, hogy ne adjunk személyes tapasztalaton alapuló tanácsokat, mert nem vagyunk orvosok és akkor a "szegény" orvosoknak felkopik majd az álluk. Szó szerint ezt írta, ha kell előkeresem.

Szóval a véleményeket nyilván csinján kell kezelni és megpróbálni kiszűrni a haszmosat és a teljesen használhatatlant.

örülök, hogy elmúlt neked, remélem nem tér vissza.

2013. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!