Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz a nőgyógyásznál?...

Mi lesz a nőgyógyásznál? Nagyon félek! Most megyek először

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon nem akarok menni, anyám is ott lesz, de nem tudja, hogy már nem vagyok szűz, ezért nem szeretném, hogy bejöjjön velem. Egyszerűen irtózom a gondolattól, hogy hozzám érjen valami idegen pasas, és felnyúljon, és egyáltalán, hogy terpesszek előtte :( Milyen hosszú lesz?


17/L


2013. okt. 21. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádat a vizsgálatohoz CSAK akkor engedik be, ha te kifejezetten RAGASZKODSZ hozzá.


A vizsgálat eredményéröl nem adhat az orovs senkinek felvilágosítást, kivéve, ha kifejezetten ezt akarod.


Ha nem tetszik az, hogy egy férfi vizsgál, menj nöi nögyógyászhoz.


Mellesleg ha már nem vagy szüz, akkor ajánlatos megvizsgáltatnod magad.


Ami viszont nem világos, anyukád miért ragaszkodik a vizsgálathoz?

2013. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kacsával feltárja a hüvelyt,belenéz kolposzkóppal és egy pici kefével leveszi a méhszájadról a mintát a rákszűréshez. Ezután kesztyűs kézzel felnyúl a hüvelyedbe és megnyomkodja a hasadat. Az egész kb. 3-4 percig tart.

neked furcsa és kellemetlen lesz mivel ez az első,de ne idegeskedj neki ez rutin feladat és nem az egyént figyeli!

2013. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért akarja anyukám, mert bár nem beszélek a dolgokról itthon, lassan 1 éve van barátom, és 1 hónapja kb. már lefeküdtem vele. GOndolom biztonságot akar nekem. Ezzel nincs semmi baj, de komolyan nagyon nem akarom. És értem én, hogy el kell menni, de akkor is félek.
2013. okt. 21. 19:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, és anyám már választott orvost, aki férfi.
2013. okt. 21. 19:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Menjetek nő nőgyógyászhoz.Ha nem akarod azt,hogy az anyukád veled bemenjen,akkor a doki ezt tiszteletben fogja tartani.Ott előtte mondjad,hogy egyedül akarsz lenni vele.A doki nem adhat ki információt rólad ha te azt nem engedélyezed.A fogamzásgátlást beszéld meg a dokival.


Sajnálom,hogy nem bízol az anyukádban.Ha megbíznál benne nem lennének ilyen gondjaid.Nem lehetne valahogy ezt a részét helyrehozni?

2013. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mehetek nő nőgyógyászhoz, mert holnapra van már időpontom, anyám ezt királyul elintézte, és oda kell mennem. Nem az, hogy nem bízok benne, és sajnos ilyen vagyok, senkinek nem beszélek a dolgaimról. Akkor sem, ha bánt valami. Egyedül szenvedek, és ezt sem osztottam meg senkivel. Nekem nagyon nehéz lenne anyukámnak elmondani, hogy már nem vagyok szűz, kiváltképp, mert a barátomhoz rosszul áll hozzá.
2013. okt. 21. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Jól van, nem bántott senki.

A doktor úr nem egy "idegen pasas", hanem egy szakember.Neked ő az első "idegen" aki felnyúl oda,de neki nem te vagy az első.Szóval van tapasztalata és hozzáértése az ilyen fiatal, félős lányokkal.Őszintén megmondom,nem leszel "érdekes" neki.A tiéd pont olyan mint minden más nőé.Nem kell szemérmeskedni.

Senkinek nem jó buli odamenni,de minden nő túléli minden különösebb megrázkódtatás nélkül.Ha már annyira nő vagy, hogy etyelepetyéltetek a barátoddal,akkor legyél büszke nő és bátran menj a dokihoz.Minden jó lesz.

2013. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért is nem mondtad anyukádnak 17 évesen, hogy anya bocsika de én női dokihoz megyek, férfihoz nem!
2013. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert ő hazajött minden szó nélkül, és közölte, hogy megyünk.
2013. okt. 22. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta? Remélem nem volt borzalmas!
2013. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!