Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól lehet tampont...

Szintii7 kérdése:

Hány éves kortól lehet tampont használni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 07:30
 1/8 anonim válasza:
100%
Ahany evesen megjon!
2013. okt. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nagy nem egészséges?Mert mindenki ezzel jön,hogy az rossz,és hogy nagyon egészségtelen.Pedig sokkal de sokkal jobban szeretem a tampont!
2013. okt. 12. 07:37
 3/8 anonim válasza:
0%
Nekem 6 évesen egyszer annyira vérzett az orom, hogy a gégészeten a doki tamponálta. Szóval 6 évesen nekem nem lett tőle semmi bajom.
2013. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
.
2013. okt. 12. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő higéniát meg kell tartani és akkor nem egészségtelen.

Kézmosás előtte-utána.

3 óránként cserélni.stb

21L

2013. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kezem elég hozzá, hogy összeszámoljam azokat a dolgokat, amikről még nem hallottam, hogy egészségtelenek.


Tamponnál az a lényeg, hogy legyen tiszta a kezed, legyél elég nedves, max. 8 órán keresztül hagyd fenn. Kockázata mindennek van, a betét is sok kellemetlenséget tud okozni, de már alapból az sem egészséges, hogy vér folyik, ami kitűnő táptalaj mindennek, pH-t borít.

2013. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve.
2013. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha betartod a higéniai szabályokat akár az első menstruációnál már használhatsz tampont, csak cseréld megfelelő időközönként vagyis kb. 4 óránként ha kibírja.
2013. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!