Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen lehet tampont...

15 évesen lehet tampont használni?

Figyelt kérdés
Sajnos pont akkor megyünk a családdal nyaralni, amikor menstruálok, és pont olyan helyre megyünk, ahol minden nap strandon fogunk lenni. Elég kényelmetlenül érezném magam, hogyha mindenki bikiniben lenne és pedig felöltözve ülnék a parton. Nem lesz gond, a most tampont fogok használni? Nem fog átütni bikinin keresztül? Szűz vagyok és még soha nem is próbáltam:S
2013. júl. 26. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak kis méretű tamponok, amiket nyugodt szívvel lehet használni szűzen is, én is szűz voltam még, amikor elkezdtem. Arra figyelj csak oda, hogy a kék "kanóc" ne lógjon ki a fürdőruha alsóból. :) Plusz nem kéne sokat vízbe menned így sem, mert a tampon megszívja magát vízzel (hiába, hogy benned van, azért a víz befolyik) és utána már átengedi a vért is. :-/
2013. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
lehet. mini tampont. de ilyenkor nagyobb esély van különböző fertőzéseket összeszedni.... ne nagyon menj vízbe, és 2óránként cseréld a tampont. ha vízbe mentél miután kijössz azonnal cseréld.
2013. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy érzem élvezetes nyaralás lesz...

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. júl. 26. 15:04
 5/7 anonim válasza:

én hormontablettákat szedtem nyaralás előtt, és egy héttel "eltolta" a dolgokat. nőgyógyász írta fel, 14 és fél éves voltam. nekem utána teljesen rendben volt a ciklusom, utána is 26 naponként jött meg, bár unokatesómnak teljesen felborította és fél évig "kezelhetetlen" volt neki, de aztán neki is vissza állt. emberfüggő. ha nem félsz a kockázattól, akkor én inkább ezt ajánlanám, mint a tampont. de természetesen azt is használhatsz.


ahhoz, hogy ezt a nőgyógyász fel írja, nem kell megvizsgálnia, csak elmondanod, hogy mikor mentek, mennyi időre, mikor kellene megjönnie, stb. ha van menzesz-naptárad, azt is vidd.

2013. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
átfolyik a tamponon a vér amugy használj inkább műfaszt az sokkal hatásosabb mint a szaros tampon amugy a tampont dugd a seg_gedbe és megfogja a fost kifele
2013. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ááh inkább engem dugj fel ! ki akarom lőni a szűzhártyátad
2013. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!