Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/Lányok tudtok nekem segíteni?

Nők/Lányok tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és igaz hogy beteg lettem (arcüreg gyulladás) de az előtt is volt hüvelyfolyásom.. Most több mint 1 hete volt.. Nem tudja nekem valaki megmondani hogy ez milyen betegség lehet? Párom is van elég rég óta de ez nem mindig fordult elő és gumit mindig használunk! van még valami.. A húgyúti nyílás (tudjátok amin keresztül pisilsz) körülötte piros.. de hogy miért azt sem tudom. ha tudtok valamit ezekről megköszönném.. és ha van ezekre gyógyír tudassátok velem köszönöm elöre is !

2013. szept. 19. 13:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Intim mosakodót hol lehet kapni? gyógyszertárban? és mennyibe kerül?
2013. szept. 19. 14:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban, drogériákban de akár a Tesco-ban is van. Átlagosan 500-700 forint körüliek, nem kell a legdrágábban venni, én középkategóriásat szoktam. Sokáig elég, hiszen kevés kell belőle.
2013. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor azt is kipróbálom! Köszönöm.:)
2013. szept. 19. 14:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodók ártalmasak, pont, hogy azok borítják fel a hüvely ph-ját.
2013. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, mondtam hogy sokan feleslegesnek, sőt ártalmasnak tartják, de nekem akkor is bevált. Kipróbálni érdemes, szerezz saját tapasztalatot.
2013. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az lesz szerintem :)
2013. szept. 20. 21:40
 17/17 A kérdező kommentje:
nem lett semmi komoly bajom!!:)
2013. okt. 30. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!