Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, koplaltam és már 2...

Lányok, koplaltam és már 2 éve nem jött meg, mit tudtok ajánlani? Esetleg van itt nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Most már normálisan eszek, de nem jön, orvos kizárva, van valamilyen hormonkészítmény amit szedhetnék, vagy valami ami visszaállítaná.
2013. ápr. 23. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.!
2013. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Miaz hogy az orvos kizárva? Tessék elmenni, azért van hogy gyógyítson.

Egyáltalán mennyit fogytál? Miért koplaltál? Hány kiló vagy jelenleg? És mióta vagy annyi?

Nem vagyok doki de hallottam már egy olyan lányról aki anorexiás olt sokáig és ha egy bizonyos súlypont alá kerül ez magasság függő is akkor nem jön meg neki még pedig azért nem mert a szervezet ezzel azt jelzi hogy túlságosan sovány hozzá hogy kitudjon hordani egy gyereket. És ha ez már ilyen sokáig így van akkor valószínű hogy már nem fog visszaállni a rend, szóval ezt a részét lehet már b@szhatod, de menj el orvoshoz, nincs olyan hogy kivan zárva, ő azért van hogy megoldja a problémádat.

2013. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért zárod ki az orvost? Nőgyógyászhoz el kéne menned. Nem biztos, hogy a koplalástól nincs meg, lehet súlyosabb betegség is a háttérben.
2013. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

1:nincs nőgyógyászom

2:csak háziorvoshoz tudnék elmenni, de az lehetettlen, mert a család jó barátja és ha ez itthon kitudódik nekem végem

3: 35kg voltam de most ismét dagdt vagyok-56kg-166cm

4:azért koplaltam, hogy lefoggyak

2013. ápr. 23. 22:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

táplálkozz változatosan, szedj vitaminokat. ilyen mértékű súlyváltozásoknál ne csodálkozz hogy nem jön meg..

megvontad a szervezetedtől az élelmet, ezért nem jött meg, nagy trauma lehetett ez a szervezetednek.

azt kockáztatod, hogy később gyereked lehessen! ez nagyon nagy felelőtlenség!



egyébként csak hogy tudd, háziorvosnak semmi köze a nőgyógyászhoz.

leírom a lehetőségeidet, hogyan tudnál elmenni orvoshoz a háziorvosod, és a szüleid tudta nélkül:


-felhívod a kórház nőgyógyászati osztályát ahova tartozol, és kérsz egy időpontot ( senki nem fogja megtudni )


-elmész bármelyik másik orvoshoz, és elmondod neki mi a helyzet. nem hiszem hogy mondaná bárkinek is.



Nagy hülyeség amit csinálsz, gyorsan változtass a hozzáállásodon, mert a jövődet kockáztatod! Orvos mindenképp!

2013. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna koplalni, és akkor nem kéne félni, hogy az ismerős háziorvos pletykál. Egyébként tényleg az orvos az egyetlen megoldás, de nem csak háziorvos, hanem pszichológus is.
2013. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok. Pszichológusra azért van szükséged, mert 166 centivel és 56 kilóval dagadtnak látod magad, pedig valójában normális testalkatod van!
2013. ápr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem nőgyógyászra, hanem pszichiáterre van szükséged. A betegség neve, amiben szenvedsz: anorexia nervosa. Egyedül nem fogsz tudni meggyógyulni, a súlyos nyomelem és ásványianyag - hiány miatt pedig meg is halhatsz.

Csak hogy értsd: az ösztrogén nevű hormon, az egyik ami szükséges a menstruációhoz - zsírszövetben raktározódik. Azért nem menstruálsz, mert még mindig nincs egy deka zsírszöveted sem... Amíg nem hízol, nem is fogsz. Erre nincs hormonkészítmény, ami segíthet - ha időben beszélsz róla valakinek.


[link]


Még időben kérj segítséget, nagyon magas a halálozási arány a hozzád hasonlóknál. (ismertem párat)

25/N

2013. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem pletykálhat senkinek, mert köti a titoktartási kötelezettség. Ha meg nem retardáltakkal laksz, akkor rég tudják, hogy mitől voltál 35 kg. Nőgyógyász meg nem egy misztérium, bármelyik kapsz időpontot.
2013. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És nőgyógyászatra nem kell beutaló. Így a háziorvosodhoz sem kell elmenned vele.
2013. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!