Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, koplaltam és már 2...

Lányok, koplaltam és már 2 éve nem jött meg, mit tudtok ajánlani? Esetleg van itt nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Most már normálisan eszek, de nem jön, orvos kizárva, van valamilyen hormonkészítmény amit szedhetnék, vagy valami ami visszaállítaná.
2013. ápr. 23. 22:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miért nem neki kell szólnia? Ha egyszer nem veszik észre, akkor ne tegyen semmit?
2013. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
de, szóljon, nem azt mondom,hogy ne. csak nem biztos, hogy ők jelentik majd a megoldást. pszichológus, nőgyógyász, szerintem ezek jelenthetik a megoldást, ha a család nem segít. de a saját érdekedben mondom kérdező, hogy mondd el a szüleidnek is!!
2013. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Észrevették, hogy sovány vagyok, de nem igazán izgatta őket. Annyi, volt hogy mondták, hogy nem vesznek annyi ételt+nem csinálnak, mert úgysem eszem meg, és anyagilag nem állunk úgy hogy pazaroljunk.

Nem akarok szólni nekik, de nagyon nehezen veszem rá magam a nőgyógyászatra is. Lehet jövő hónapban elmegyek, csak nem is tudom, nem akarok egyedl, sosem voltam még, félek, minden így összejött ez sok.

További szép estét.

2013. ápr. 26. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!