Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők ti milyen betét,...

Lányok/Nők ti milyen betét, tampon márkát kedveltek, és miért?

Figyelt kérdés
A miért azt úgy értem hogy mert pl.nem zörög ilyesmi.Én csak most kezdtem el a menzizést.Előre is köszönöm.11L majd nem 12.

2013. aug. 25. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Tisztasági betétet ritkán használok, főként menstruáció előtti és utáni pár napban, hogyha megjönne hamarabb vagy lenne még pár csepp, akkor ne a bugyim legyen olyan. Tisztasági betét közül a discreetet és a carefreet szeretem nagyon.


Egészségügyi betét közül a kedvencem a kék vagy zöld csomagos bella, ha megyek valahova és betétet használok, akkor mindig ilyet teszek be. Itthon egyébként szoktam olcsóbbakat is használni, pl. a lidl-s betét is egész jó, itthonra nekem megteszi az is, és jóval olcsóbb.


Tampont régebben csak o.b.-t használtam, tény és való, hogy az a legkényelmesebb nekem, de már megtanultam mást is használni. Így most már szoktam olcsóbbat is venni pl. a coop-os tampon és a helen harper tamponja is egész jó, szerintem. :)

2013. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak betétet használok.

Always:Nagyon jó nedvszívó,bár eléggé zörög és egy idő után a műanyagos felülete is zavar.

Tesco-s:Jó nedvszívó,hasonló lyukacsos felülete van,mint az Always-nek.Nem zörög annyira.

Siempre(Lidl):Ez is bevált,bár erős vérzésnél nem ajánlom,mert nem szívja be olyan gyorsan és oldalra folyhat.

2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tamponból eleinte o.b.-t használtam, de idővel rájöttem, h írtó drága lett, így használtam már coopost, most pedig naturella van itthon.


mióta tampont használok (3-4éve), betétet csak itthonra használok, abból is az olcsóbb, lidl-ös és coopos márkát. de mivel nekem eléggé lecsökken a vérzésem, így nem is kell hihetetlen drága, nagy szívóképességű egyikből sem.

2013. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 25. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én betétből alwayst és libresset használok, tamponból O.B.-t

bár én betés vagyok. Az always kicsit zörgős de nagyon jó, a libresse kicsit lassabban szívja a vért, de az is nagyon jó :)

2013. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2013. aug. 28. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Allwasy a kedvencem,betétet jobban szeretek használni(pedig már 23 vagyok).De mivel elég drága kippróbáltam a facellet(rossmanos)annak meg nincs szárnya,ezért nem volt jó.Most libressel próbálok megbarátkozni,bár nem elég széles,így éjszaka melléfolyhat vér.szerintem keskenyebb az allwaysnál.tampon,régen ob.,azóta facelle,de már azok is drágák,így a lidl-ös siempre-t vettem most,amit még én sem tudom milyen.
2014. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jún. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!