Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betét vagy tampon?

Betét vagy tampon?

Figyelt kérdés

Melyik egészségesebb;kényelmesebb;biztonságosabb;higiénikusabb;könnyebben használható?


Kíváncsi vagyok a véleményekre :)



2013. aug. 11. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj: kipróbálod mindkettőt, és amelyik NEKED bejön.

Mindkettőre lehet mondani jót és rosszat is, szóval teljesen szubjektív válaszokat fogsz csak kapni.

Ráadásul még az orvosoktól, kutatóktól sem számíthatsz egyértelmű válaszra egyik vagy másik mellett.

2013. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampon kényelmesebb,higiénikusabb,mindkettő könnyen használható(ha már megtanulta valaki,hogyan kell felhelyezni a tampont) és bár egy ideig azt hitték a tampon használata váltja ki a toxikus sokk syndromát,ma már tudjuk,h betét mellet is kialakulhat.
2013. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ezeket nem azért kérdezem,mert nem tudom,hogy melyiket használjam.. Csak kíváncsi vagyok a nőtársaim véleményére :D
2013. aug. 11. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer letárgyaltuk már ezt itt... használd a keresőt.
2013. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a tampon. Számomra gusztustalan, hogy egy véres betét legyen a lábam között. Pláne, hogy azon üljek.
2013. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek, mind a kettőnél lehet pozitívat, negatívat írni de én személy szerint tampont használok, mert ez a legkényelmesebb, észre se veszem, ebbe a melegbe meg pláne ki nem bírnám betéttel, nekem nagyon kényelmetlen. Mondják orvosok, hogy egészségtelen, hogy a betét jobb, de én ki nem bírnám azzal a nehéz napjaim :) Higiéniával kapcsolatban meg szerintem mind a kettőnél alap előtte egy alapos kézmosás.
2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Betétet használok,o.b. minit kipróbáltam 3.napon,4 óra alatt a tampon legteteje lett kicsit véres,alig bírtam kiszedni.Bajod nem lesz a tampontól,anyukám évekig azt használt éjjel-nappal,és kutya baja. ;)
2013. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!