Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, tampon vagy betét a jobb?

Lányok, tampon vagy betét a jobb?

Figyelt kérdés
Én betétet használok,de higiénikussabnak tartom a tampont,csak nem merem használni. 16/L
2013. aug. 8. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Tampon mindenképp!!Próbáld ki,eleinte nehezebb,meg ugye ki kell tapasztalni,hogy mikor cseréld,de sokkal jobb,mert nem rossz,mikor felállsz pl egy székről,meg nem vagy vér szagú..annyi a lényeg,hogy előtte és utána nagyon alaposan moss kezet!És ha pl suliban vagy nem túl tiszta helyen kell cserélj,akkor válaszd az applikátoros tampont!Nem kell félni tőle,ez egy hülyeség,hogy nem egészséges meg hogy veszélyes.Viszont soha ne hagyd bent 6-7 óránál tovább.
2013. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Én is betét. Tampontól idegenkedem.
2013. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Tampon! A hideg kilel a betéttől. Számomra kényelmetlen érzés, frusztrál. Először én sem mertem. 21 évesen próbáltam először és hamar rájöttem, h munka szempontjából kényelmesebb. Nem tudom, h emlékszel e arra az O.B-s reklámra, ahol a nők ülnek, mert nem mernek felállni a betéttel, az O.B-s néni meg fehér szoknyában felszabadultan sétafikál. Na, kb én is úgy érzem magam a tamponnal:D Persze volt rá példa, h valami oknál fogva 2 héttel hamarabb jött meg, mint kellett volna és nem voltam rá felkészülve, akkor használtam betétet, de alig vártam, h tamponhoz jussak.
2013. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!