Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naturella eü. Betét, tampon...

Naturella eü. Betét, tampon illetve tisztasági betét?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Naturella termékekről? Sok mindent próbáltam Always, Libresse,Cefree, olcsóbb Aro-s betétek. végűl a Naturellánál kötöttem ki és nagyon meg vagyok elégedve vele. Tamponbol az O.B. Light days-t használtam. De most kiakarom próbálni a Naturella normál tampont mi a véleményetek erről a fajtáról? Leírhatjátok nyugodtan,h betétből ill.tamponból melyiket használtátok mik a tapasztalatok melyiket ajálanátok. Előre is köszönöm.

2013. júl. 31. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám használja a naturella egészségügyi termékeket, neki nagyon beváltak, nekem annyira nem, én csak az always-ben bízok:) Ő a tamponjukat is használja már évek óta, neki nagyon bevált! Multkor beszéltünk erről, és azért tudom hogy bevált neki!:) Nyugodtan próbáld ki, nem fogsz csalódni!:)
2013. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Naturella betét vált be legeslegeslegjobban. Úgy örülök neki, hogy nem drága. Furcsa, mert az Always betét (amit az előző válaszoló dícsér) nekem a legutálatosabb az összes közül. Elmozdul a felszívó párna benne, összevissza gyűrödik és csomóba áll össze. Tamponból az OB csavart bordázatú a legjobb, ezért nem is próbáltam a Naturellát, úgyhogy arról nem tudok véleményt írni!
2013. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Én naturellából csak betétet használtam (kammilásat) , de sajnos allergiás lettem rá...

A tanponját még nem próbáltam de asszem maradok a jó öreg OB.-nál :)

Egyébként jó kis márka :))


A tisztasági betétjét viszont nagyon szeretem

2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nekem anno az Always Gelaction volt a legjobb,de ma már nem adnék ki 20db-ért 715Ft akkor már inkább megveszem a Naturella 20db-at ami 200ft-tal olcsóbb! Az o.b.light days csak akcióban veszem ha dupack csomagolásban van. Ha nincs akcióban akkor az olcsó Fay márkáju Tampont használom.
2013. júl. 31. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a betétet használom. Naturellát csak akkor, ha már nem olyan erős. Én az alwayst szeretem mert abban bízom. A naturellát nagyon hamar kell cserélnem. Szerintem az always jobban felszívja. Pedig a naturellát szívesebben használnám mert kényelmesebb, puha a másik medig műanyag és zörög meg gyűrődik, de a naturella nekem nem bírja sokáig.
2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én utálom az alwyst mert annak olyan rossz az érzése de a Naturella olyan puha és nagyon bevált!
2013. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma reggel jött meg a mensin és azt kellett tapasztalnom, a Naturella normál tampont könnyebben feltudtam helyezni mint az O.B. light days-t vagy mint az O.B. normált. Petig ez a két O.B. termék Sik Touch borítású és mégis fejfájást okozott a felhelyezése. De a Naturella normál tampont nagyon egyszerűen feltudtam helyezni ;)
2013. aug. 3. 10:10
 8/9 anonim válasza:

nekem a Naturella eü betétek váltak be a legjobban.

Az Alwayst utálom nem vált be!

A Libresse az is bevált meg a Bella is.

Tampont nem használok...

2013. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Libresse-el az volt a problémám,h kemény és nem kényelmes. A mostani Always-t amit gyártanak nagyon hamar összeáll a vatta összecsomósodik,nyom kényelmetlen és ráadásül "csörög,zörög",mint ez zacskó mikor sétálsz. Közösségekben nagyon kellemetlen tud lenni.
2013. aug. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!