Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék használni?

Mit tudnék használni?

Figyelt kérdés
Utálom a betétet :/ Rendesen nem bírom ki, ha bent van... tampont nem merek használni,már kiakartam próbálni de nem tudtam felhelyezni :( Ezen kívül mást nem tudnék használni? :( 15/L

2013. júl. 22. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vattát.Régebben azt használtak a nők,mikor nem volt betét/tampon.
2013. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima vattát? vagy milyen ez?
2013. júl. 22. 18:12
 3/5 gömbicica ***** válasza:

szia. Hát vattával ne kisérletezz!!

Én még a vattás korszakban nőttem fel. Rémséges volt.

Léptem nyomon átázott az emberen a ruha, pláne az első napokban, éjjel az ágy is :-( , csomóba állt az egész amint nedvesedett. Borzalmas volt!!!

(bocsánat a leirásért!! de ez volt)

Lehet, hogy a betétet választottad meg rosszul.

Én azt ajánlanám, hogy betétből próbálj meg más fajtát, vagy más méretet vásárolni. A tamponnal kapcsolatban sok embernek van olyan érzése, hogy mit keres ott bent egy idegen izé. Ha elügyetlenkedi az ember, és nem kerül eléggé mélyre a helyére, akkor meg kellemetlen is a viselése.

Én áldottam a betét kitalálóját mikor forgalomba került.

2013. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. júl. 22. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj megbarátkozni a betéttel, abból is a pamutborításúakkal.
2013. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!