Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont használni....

Szeretnék tampont használni. Ez normális? Lent. Folyt

Figyelt kérdés
Szóval olvasgattam,hogy előtte meg közbe nézzük tükörrel,hogy merre,hogyan megy de ha én oda benézek egy zárt fehér részt látok........nos ha ott nincs akkora lyuk,hogy oda beférjen akkor,hogy rakjam fel?Vagy ha felrakom mi van ha ki már nem jön?:S

2013. júl. 13. 00:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy ehhez nem kell tükör úgysem látsz semmit ezt érezni kell, meg adnak hozzá útmutatót is ,azt elolvasod,ha értelmezed a képet akkor mennie kellene
2013. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most pár menstruáció óta nem próbáltam...csak régebben olyan 2hónappal ezelőtt de akkor nem ment..toltam,toltam de aztán megálltam...furi érzés volt , és féltem tovább tolni..Addig megy amíg az ujjamat nem kell beraknom de utána irtó nagy félelem jön rám....applikátoros tamponnal fogok legközelebb próbálkozni.Minden új dologtól nagyon félek...és el nem tudom képzelni azt,hogy magamba hordozzak valamit,sőt,hogy azt oda feldugjam...viszont muszáj mert nagyon erős a vérzésem ..még a nyáron bele kéne,hogy tanuljak,hogy suliidőbe ne legyen probléma. 17éves vagyok
2013. júl. 13. 00:50
 3/18 anonim ***** válasza:
énis 17 vagyok , demár 14 éves korom óta tampont használok , eleinte nekem is nagyon fura volt hogy valami egész nap ott van(persze cserélgetve) de úgy voltam vele hogy ez így sokkal higiénikusabb meg tisztábbnak éreztem magam suliban meg plusz betét is használok mert hát kitudja , nem akarom hogy "baleset" történjen
2013. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak sikerülne egyszer..:/
2013. júl. 13. 01:00
 5/18 anonim ***** válasza:

am.lehet hogy túl tolod vagy nemtom kb.fél ujj hossz az ami benn van és attól meg nefélj hogy nem jön ki mert arra van a madzag,amit használat előtt meg kell huzogatni hogy jól tartja e ,és az hülyeség hogy nincs akkor lyuk :D

remélem segítettem ezzel vmit

2013. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd próbálkozom..Csak megvárom a megfelelő pillanatot amikor senki sincs itthon.
2013. júl. 13. 02:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp akkor kezdd el, amikor a legerősebb a vérzésed, és ajánlatos a minivel kezdeni, bár én normállal kezdtem. [link]
2013. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mit hogyan kell de ma is egy ideig felment aztán éreztem valami fájdalmat,megijedtem és abbahagytam.
2013. júl. 13. 23:57
 9/18 anonim válasza:
hidd el, nem lesz semmi baj, én több mint 2 éve tampont használok, mert nekem is nagyon erős a vérzésem és a betét mindig elmozdult, és már elegem volt, hogy mindig attól féltem, hogy átázik a nadrágom. Szóval én o.b-light days-szel kezdtem. Szerintem próbáld meg egy kicsit srégen tolni hátrafele, nem pedig 90 fokban felfele. Próbálkozz, és próbálj meg nem idegeskedni, mert amikor már menni fog, akkor hatalmas megkönnyebbülés lesz. Sok sikert :) 16/L
2013. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ma is próbálkoztam..Az applikátor felment, már csak fel kellett volna nyomni a tampont...de nem merem:S Ajjj :S
2013. júl. 14. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!