Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont használni....

Szeretnék tampont használni. Ez normális? Lent. Folyt

Figyelt kérdés
Szóval olvasgattam,hogy előtte meg közbe nézzük tükörrel,hogy merre,hogyan megy de ha én oda benézek egy zárt fehér részt látok........nos ha ott nincs akkora lyuk,hogy oda beférjen akkor,hogy rakjam fel?Vagy ha felrakom mi van ha ki már nem jön?:S

2013. júl. 13. 00:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőd aki tudna neked segiteni.

Nekem is a barátnőm segitet először és azota már egyedül csinálom. Én nappal csak tanpont használok.

2013. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hogy segitett a baratnod?:O
2013. aug. 26. 15:23
 13/18 anonim ***** válasza:
Elmagyarázta mire kell vigyáznom a feltevéskor. Hogy mit fogok elöszőr érezni amikor benem lesz a tanpon. És az elsőt ö rakta fel. Én csak az ágyon feküdtem hannatt, és a lábaimat jól szét tártam és igy könyen fel tudta dugni. Nem is éresztem hogy mikor ment belém. Mert jól eltudtam lazitani az izmaimat. És utána már sikerült egyedül a wc be is. És nappal csak tanpont használok.
2013. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
amit utolsó írt azt csak vmi perverz találhatta ki...
2013. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az tényleg perverz. Elmesélheti, hogy hogy kell, de ne nyúljon hozzá. Fujj.
2013. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez tényleg undorító...Nem tudom mennyire igaz..remélem semennyire.
2013. aug. 28. 01:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Hacsak nem olyan barátnők, mi több a barátságnál, ne nyúljon olyan testrészekhez. Meg azért a tamponhaználatot ne más próbáltassa már ki vele. :/ ha igaz, ne haragudj, de ez tényleg gusztinélküli...
2013. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az internetem nézél körül is ott hasznoa infot találsz
2013. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!