Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi jó menstruációs görcsök...

Mi jó menstruációs görcsök ellen? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Életemben nem görcsölt még ennyire a hasam, nem bírok felkelni, lassan széttépem a takarómat is....Eszméletlenül fáj, a mozgás se segít, a nyújtózás sem, az sem ha összehúzom magam, a meleg sem.....nem tudok mit kezdeni vele és csak algopyrinem van itthon, nem tudom az jó-e!?

Nagyon megköszönném a gyors válaszokat!!!!

19/L



2013. aug. 6. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt már ilyen, illetve pont ma reggel volt, pedig már épp elmúlóban van, szerintem akkor lehetnek ilyen erősek a görcsök, ha felfáztunk. Legalábbis nekem az orvos ezt mondta. Nekem írt fel Mesulidot, de nem használt. Ilyenkor ha rosszul vagyok, dupla No-spa és egy Algopyrin, vagy Panadol extra. Mindegy csak görcsoldó-fájdalomcsillapító kombó legyen. Erre megpróbálok aludni egyet és kb. 1 óra múlva semmi bajom. :)
2013. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát nekem is csak első vagy maximum második nap ilyen utána mintha semmi nem történt volna, de általában csak reggel és este szokott ennyire fájni.

Köszönöm a válaszokat! (:

2013. szept. 10. 10:40
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki még idetéved:cataflam vagy apranax nekem mindig tuti és erősek a görcseim.
2020. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!