Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi jó menstruációs görcsök...

Mi jó menstruációs görcsök ellen? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Életemben nem görcsölt még ennyire a hasam, nem bírok felkelni, lassan széttépem a takarómat is....Eszméletlenül fáj, a mozgás se segít, a nyújtózás sem, az sem ha összehúzom magam, a meleg sem.....nem tudok mit kezdeni vele és csak algopyrinem van itthon, nem tudom az jó-e!?

Nagyon megköszönném a gyors válaszokat!!!!

19/L



2013. aug. 6. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos más tanácsot nem tudok adni, de az algopirin nekem jó szokott lenni! Valamint tegyél fél literes palackba forró vizet és azt tedd a hasadra. (bár lehet, hogy meleg alatt ezt értetted..) Kitartás!
2013. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vettem be algopyrint remélem segít mert megszakadok :S Köszönöm
2013. aug. 6. 10:45
 3/13 eperke20 válasza:
100%
Apranax is jó, de gondolom nem tudsz elmenni a gyógyszertárig így.:( Kitartás.
2013. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (:

Hát valamennyit segített az algopyrin, most jobban vagyok, de szerintem legközelebbre veszek valami erős gyógyszert, mert ezt nem lehet kibírni órákon keresztül :S

2013. aug. 6. 13:26
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
nekem ilyenkor a no-spa szokott segíteni.
2013. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Szia!Ne aggódj mindenki így van vele,ez teljesen normális,nekem mindig segít az Algoflex-m az a leghatásosabb.Próbálj egy kicsit sétálni,mert ha nagyon rágörcsölsz erre a fájdalomra akkor nem fog használni a gyógyszer.Szedjél magnézium tablettát,nekem még az volt hatásos,az a lényeg miután bevetted a gyógyszert tereld el a gondolataidat,akkor nem lesz vészes.
2013. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (:

így estére már jobban lettem, segített a gyógyszer és igen sétálgattam is (:

Remélem legközelebb nem lesz ennyire durva :S

2013. aug. 6. 21:45
 8/13 anonim válasza:
Nekem akárhányszor megjön, mindig ilyen, és én nospát szoktam bevenni (2őt is szabad egyszerre) és cickafark teát iszok, az nagyon jó rá :)
2013. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom én is, köszönöm (:
2013. aug. 8. 13:59
 10/13 anonim válasza:
Nekem a háziorvos ajanlotta h nospa fortet es cataflant szedjek es tenyleg jo mert nekem az algoflex nemhat semmit mert nagyon erosek a gorcseim.
2013. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!