Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a menstruációs...

Mit tehetek a menstruációs görcsök ellen? Mi okozhatja azokat?

Figyelt kérdés
Régebben semmien problémám nem volt ezzelkapxsolatban de kb másfél éve egyre erősödő fájdalmaim vannak amik már csaknem elviselhetetlenné erősödtek a gyógyszerek beszedése mellett is

2013. jún. 13. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Méhösszehúzódástól vannak, mert válik le a méhnyálkahártya.
2013. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen ezt tudtam , csak az érdekelne h valaki más is tapasztalt e hasonlót vagy ismer e olyan betegséget ami hasonló tüneteket produkál
2013. jún. 13. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet cisztád. De sok minden okozhatja, életmódváltás vagy bármi. Ha nagyon elviselhetetlen, érdemes lenne megnézetni dokival, hogy mitől van ekkora fájdalom.
2013. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz görcsre? Nekem például az egyszerű vénynélküliek soha nem hatottak. Én apranaxot iratok a dokimmal, annál jobbat még nem találtam görcsre. De ha eddig nem volt ilyen fájdalmas, akkor menj el dokihoz, nézesd meg magad, ha nincs semmi szervi eltérés, akkor meg irass vele erősebb görcsoldót.
2013. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!