Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak a nőgyógyásznál van...

Csak a nőgyógyásznál van mellvizsgálat? És van olyan, hogy alulról sem lehet felöltözni amikor a melleket vizsgálják? 15L

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha háziorvoshoz mész, biztos kérheted tőle, hogy vizsgáljon meg, ha panaszod van. Nőgyógyásznál is inkább csak akkor vizsgálják a melleket, ha külön kéri az illető. Biztos, hogy alul fel lehetsz öltözve arra az időre. :)
2013. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat nem kérhet orvos, hogy teljesen meztelenre vetkőzz! Amíg a melled vizsgálja, alul lehet rajtad ruha!
2013. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sztk-s rendelésnél már hallottam arról hogy meztlenül vizsgálta meg a fiatalt,de nem tehetné ezt meg,ilyen elvétve fordul elő,és ha ilyesmit kérne az orvos,akkor szólni kell neki,hogy előbb alul felöltöznék.De mellvizsgálat valóban többnyire kérésre szokott lenni a dokinál,vagy az orvos kérdezi meg hogy megnézz e,ha nem akarod megnézetni a melled akkor mondhatod azt nem szeretnéd.De a legjobb ha mielőtt orvoshoz mennél utána néznél az orvosnak mit mondanak róla így minden rosszat ki tudsz küszöbölni.
2013. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam már ilyen alapos nőgyógyásznál, és úgy zajlik a dolog, hogy először alulról kell levetkőznöd, megvizsgál, majd megkér hogy öltözz fel alulról és a melleidet tedd szabaddá. Soha nem volt olyan, hogy pucéran vizsgált volna...
2013. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!