Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellvizsgálat sorpn, hogy...

Mellvizsgálat sorpn, hogy tudom meg különböztetni a tejmirigyeket, és az esetleges csomókat?

Figyelt kérdés
Menszes előtt vagyok kb 1 héttel,érzek kis apró mirigy féléket a mellemben,főleg a bimbóudvar környékén.Gondolom ezek a tejmirigyek?Néha nagyobb ,néha nem érződik.Fáj is főleg a jobb mellem,de a bal is.Ha csomó lenne ott,azt mindig lehetne érezni igaz?
2012. jún. 10. 17:34
 1/2 anonim válasza:
Nekem is vannak hónapok mikor ilyeneket érzek, és én voltam orvosnál aki megnézte és uh-ot is csináltattam emlőklinikán. Ott megállapították hogy a tejmirigyeim vannak ilyenkor begyulladva. Te is nézesd meg és utána nem fogsz izgulni :)
2012. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,el akarok menni a nődokimhoz,csak megvárom már a mensit,és utána.Ott van uh,remélem megnéz azzal is majd,most teljesen rákattantam erre,állandóan azt nézegetem.-(
2012. jún. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!