Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érti meg a párom?

Miért nem érti meg a párom?

Figyelt kérdés

ha atlétát veszek föl,és ha zokniban alszom,és hosszú nadrágban és polóban.Megjegyzéseket tesz,hogy ő nem szereti ha rajtam van.stb.Nem érti meg hogy már én ilyenkor fázom,és hogy szinte állandóan felfázok,pedig próbálok ellene tenni.Nekünk nőknek elég egy felfázás,és már azzal is meddővé válhatunk.ha ezt mondom neki mintha nem is érdekelné.Miért nem érti meg?Már annyiszor elmagyaráztam neki.

22/L


2009. okt. 6. 14:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
68%

A "semmibe sem kerül"-re reagálnám, hogy 2 éve keresgélek valami édibédi pizsamát, hosszú ujjút, hosszú nacival, valami melegebb típusút. Őszintén szólva ami eddig szóba jöhetett volna, az 15 körül volt, de még abból sem volt a méretemnek megfelelő. Néztem tescoban is, jaj de jó leértékelés... finom, puha meleg, szivecskés... de csak bálna méretben volt, bár én éppen hatalmas pocakkal keresgéltem, hogy télen ne fázzak a babámmal a hasamban, de csini legyek. (Még így is kétszer akkora volt, pedig nem voltam épp cingár)

Abban van valami, hogy hiába mondjuk mi, hogy tök jó a Budmil naci (nekem is bejön), ha a párod húzza az orrát. Nincs mostanában szülinapod? Vagy más? Névnap? Mikulás? (a karácsony még messzi van...), szóval mondd meg a párodnak (akár alkalom nélkül is), hogy szívesen alszol más olyan kényelmes meleg szexi cuccban is, amit tőle kapsz ajándékba. És az tényleg olyan lesz, ami neki tetszik. Ha azt várná el, hogy pintipánti babydollban fagyj meg éjjel, azt meg felejtse el, az ő dolga is, hogy vigyázzon az egészségedre.

Ha más nem, még mindig ott van a kedves válaszoló, aki már többször is felajánlotta, hogy befogad éjszakára ;)

2009. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
90%
Én megértelek mert én is felfázós és fázós vagyok, a dokim szokta mondani hogy elég ha ránézek a hideg kőre:)) Szóval viccet félretéve én sem öltözöm be emiatt ennyire, tényleg hozzábújok a páromhoz és ennyi, olyan kellemes meleget egy zokni vagy nadrág sem ad át mint ő ez tuti:)
2009. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok: nem hiszem hogy ha pólóban vagy akkor emiatt ne kivánna vagy ilyesmi, olyan könnyű azt ledobni hogy kész :))))
2009. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!