Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érti meg a párom?

Miért nem érti meg a párom?

Figyelt kérdés

ha atlétát veszek föl,és ha zokniban alszom,és hosszú nadrágban és polóban.Megjegyzéseket tesz,hogy ő nem szereti ha rajtam van.stb.Nem érti meg hogy már én ilyenkor fázom,és hogy szinte állandóan felfázok,pedig próbálok ellene tenni.Nekünk nőknek elég egy felfázás,és már azzal is meddővé válhatunk.ha ezt mondom neki mintha nem is érdekelné.Miért nem érti meg?Már annyiszor elmagyaráztam neki.

22/L


2009. okt. 6. 14:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem tudom hogy mit értetlenkedik itt!És köszi hogy "mellettem álltál"!:)
2009. okt. 6. 16:37
 22/33 anonim ***** válasza:
19%

budmil naci, adidas póló. tehát az a tipikus bő naci, bő pólós összeállítás. nah, látod, én pontosan erre gondoltam.


"ezért írtam neki, a kérdezőnek, hogyha esetleg sikerült kiválasztania a legősibb mackónadrágját, egy kinyúlt hosszú kínai pólóval akkor necsodálkozzon h a párja nemszereti."


a hogyha esetleg szóösszetételről hallottatok már?:D


amúgy a szerelésedet leírva, én teljesen megértem a párodat, h nemszeret veled olyan szerelésben aludni, mint aki éppen futni készül. teljesen erre gondoltam, sejtettem h ilyen összeállításod lesz, a kínai dolgot kicsit eltúloztam. de lényegében ugyanaz, egy kínai bő nadrág is ugyanúgy nézki mint egy budmil bő nadrág csak erre rávan írva h budmil. na bumm....


sztem menjetek el a pároddal egy fehérnemű boltba, árkádban (ha pesti vagy) van az első emeleten a középső mozgólépcső mellett egy jókis fehérnemű bolt, ott vannak nagyon helyes alvós hosszúnacis-pólós szettek. onnan válassz vmit, azzal már nemlesz semmi baja a párodnak, és teis jobban fogod érezni magadat, egy kicsit nőisebb, szexisebb, vagy éppen cukibb változatban.

én csak jót akarok, és nem kötekedni veled, kedves kérdező, pontosan sejtettem h ilyen szerelésben alszol, csak eltúloztam kicsit a kínais dologgal. most vagy megfogadod a tanácsom, vagy maradsz az otthoni, nemlátsenki szerelésedben a párod mellett az ágyban, de ilyen esetben sztem érthető h nemjönbe neki annyira

2009. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
26%

előző vagyok, még aztjutott az eszembe h ezek annyira apró dolgok, hogy na. egy jó párkapcsolatban a felek megtudják beszélni a problémáikat, ésha egy ilyen jelentéktelen dologról van szó, h a párodnak nemteccik a bőgatyás bő pólós szerelésed, akkor az neked szinte semmibe sem kerül, h változtass. ez nemegy egetrengető probléma, amitől felborul a személyiséged. gondolom teis kértél már apróbb dolgokat a párodtól, amiket ő megtett a kedvedért.

mellesleg nemhiszem h ettől most jobblett neked h itt vki aztmondta, hogy deeee, deeeee, tökjó a szerelésed. attólmég a párodnak ugyanúgy nemteccik. és nekedis kényelmesebb lesz egy olyan aranyos alvós szett amiket abban a boltban lehet kapni. nagy ott a választék, és tök helyes kis szettek vannak. menjetek el együtt, és válasszatok vmi jót.

2009. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem ősi,és nem kinyúlt!Enyire nehéz a felfogásod.Sajnálom akik körülvesznek téged!Nem gondoltam hogy ilyen értetlenek is idetévednek,mint te!Lehet hogy a te nadrágjaid bők,kinyúltak,az enyémek nem.Van aki olyanban alszik,és nem igénytelen!

És képzeld vannak már olyan melegítő alsók,és polók ami már nőiesebbek,és szexisek.

Ha nem tudtad,akkor te is látogass meg jó néhány boltot!

2009. okt. 6. 17:11
 25/33 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen probléma pedig én is hosszu ruhákban alszom,mert megfagyok a párom meg egy kis boxerben elvan :), így néha ő bujik hozzám h én melegítsem :D
2009. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
17:26os.Ez nálunk sem nagy probléma,csak néha szól,de nem mondja hogy ne vegyem föl.
2009. okt. 6. 17:37
 27/33 anonim ***** válasza:
60%
najolvan, te aztán nehéz felfogású, meg szánalmas egy csaj vagy....:D na neeeeembaj, jó éjszakát a budmil-adidas futófelszerelésedben, a párod biztos ugrál örömében, hogy milyen kis szexi az ő barátnője..:D
2009. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
69%
Én továbbra is fenntartom, hogy mellettem még budmill ruhában is van egy hely számodra. :-)
2009. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
09:15-ös:Jó tudni hogy máshol(nálad) is van helyem,ahol alhatok :)
2009. okt. 7. 10:08
 30/33 A kérdező kommentje:
00.25-ös:Ha van párod,akor én őt sajnálom hogy ilyen barátnője lehet,mint te!Most nem amiatt,amiben alszol,hanem amilyen vagy.Itt te vagy,a nehéz felfogású.
2009. okt. 7. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!