Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érti meg a párom?

Miért nem érti meg a párom?

Figyelt kérdés

ha atlétát veszek föl,és ha zokniban alszom,és hosszú nadrágban és polóban.Megjegyzéseket tesz,hogy ő nem szereti ha rajtam van.stb.Nem érti meg hogy már én ilyenkor fázom,és hogy szinte állandóan felfázok,pedig próbálok ellene tenni.Nekünk nőknek elég egy felfázás,és már azzal is meddővé válhatunk.ha ezt mondom neki mintha nem is érdekelné.Miért nem érti meg?Már annyiszor elmagyaráztam neki.

22/L


2009. okt. 6. 14:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogyha már valaki melegítő,és poló,zokniban alszik az már igénytelen.És zsíros hajú.Csak nem tudom hogy ezt miből gondolja a válaszoló. Vagy azt hogy szakadt(ősrégi) melegítő,kinyúlt kínai polóban alszom?És emiatt miért hagyna el a párom?


Majd ha egyszer jól fölfázol,és azt mondják hogy nem lehet gyereked majd megérted!

2009. okt. 6. 14:49
 12/33 anonim ***** válasza:
24%

és temeg másold már be azta részt, ahol aztírta hogy NEM BŐ MACKÓ ÉS KÍNAI PÓLÓ.


akármi lehet, és tapasztalatból mondom h vannak ilyen lányok, akik simán kinyúlt pólót és bő fakult mackót vesznek fel.

2009. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ha már a szex feljött,a ruhát le lehet venni nem?
2009. okt. 6. 14:50
 14/33 anonim ***** válasza:
20%

szóval akkor mégis bő kínai póló az, megegy mackó?:D


nem, én nemfogok felfázni, mivel énis hosszú nacit veszek fel mostmár, és énis pólóban, de én vettem szépet, igényeset, direkt ilyen alvásra kitalált pólót és nacit, és nem a szekrényemből bányásztam elő egy mamár nemhasznált pólót és nacit.......sztem ezt gondold át mégeccer

2009. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
Off:Kötekedj csak,akkor is nekem van igazam.egy szóval sem mondta,hogy szakadt cuccban alszik.És a legtöbb NORMÁLIS nő sem alszik szakadt cuccban a párja előtt.De ha te abban alszol,no comment.:D
2009. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Honnan veszed hogy szakadt,és hogy bő kínai poló?

Láttad rajtam vagy mi?

2009. okt. 6. 14:58
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

akkor meséld el milyen :)

amúgy ha jobblenne az olvasási készségetek, akkor már rég leszűrhettétek volna, hogy én NEM azt írtam h az OLYAN, hanem hogyha esetleg OLYAN, akkor ne csodálkozz. ezt 2szer is leírtam.


a másiknak pedig, aki aztírta hogyha én olyanban alszom, akkor no comment, na nekedis ugyanezt tudom mondani, hogy 3szor leírtam h én mibe alszom...

de sebaj, gondolom nemvagytok még túl idősek, van még időtök fejleszteni az értelmezési készségeteket..:)

2009. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
33%

" férfi sem szereti azt, ha a fiatal barátnője felveszi a legrongyosabb ruháját és úgy van."

elsőnek írtad.Tehát már te gondoltad alapból,hogy rongyos cuccban alszik :) Te fogalmazol rosszul drágaság. A korom meg minden csak nem éppen alacsony:)

2009. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Akkor elmesélem hogy miben alszom.

Budmil nadrág,poló adidas,vagy ego.Vagy pedig kínais.De nem bő,szakadt,rongyos.Divatos.Sajnosmég mindíg nem értem hogy hogy jön ide hogy valaki elhanyagolt ha így ezekben a ruhákban(nadrágban,polóban) alszik.


"nembaj, lányok, nyugodtan hanyagoljátok el magatokat, zsíros haj, lukas mackó, stbstb....aztán majd sírtok, amikor a pasitok elhagyott egy szebbért, jobbért

aludni lehet melegen öltözve, de nem elhanyagoltan."

2009. okt. 6. 16:25
 20/33 anonim ***** válasza:
49%

Igen.Én is pont erről beszélek,hogy ő kezdte az egészet az elhanyagolásos dumával.

Amúgy a szerelésed teljesen jó (:

2009. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!