Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érti meg a párom?

Miért nem érti meg a párom?

Figyelt kérdés

ha atlétát veszek föl,és ha zokniban alszom,és hosszú nadrágban és polóban.Megjegyzéseket tesz,hogy ő nem szereti ha rajtam van.stb.Nem érti meg hogy már én ilyenkor fázom,és hogy szinte állandóan felfázok,pedig próbálok ellene tenni.Nekünk nőknek elég egy felfázás,és már azzal is meddővé válhatunk.ha ezt mondom neki mintha nem is érdekelné.Miért nem érti meg?Már annyiszor elmagyaráztam neki.

22/L


2009. okt. 6. 14:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%

sztem nemarról van szó h nemérti meg, hanem arról, hogy egyik férfi sem szereti azt, ha a fiatal barátnője felveszi a legrongyosabb ruháját és úgy van.

énsem alszom csipkés hálóingben ilyenkor, mert énis fázom. de nemis bő tréninggatyát veszek fel, meg lyukas pólót.

én sosem értettem azzal egyet, amikor egyesek aztcsinálják, h x éve együtt vannak, akkormár tökmindegy, hagyjuk csak el magunkat, ha szeret, ígyis szeret. szeret, persze, de egy nő ne sűrűn hagyja el magát. szerintem.

2009. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
egy vastag takaró nem oldja meg a problémádat? Engem is idegel ha bnőm mackóban alszik. Bújjon oda hozzám és már nem fog fázni;)
2009. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Én is fázós vagyok, általában télidőben zokni+póló van rajtam. Ma reggel a kedvesemhez bújtam és kb. 5 perc múlva már ömlött a víz rólam, le is vettem mindent. Erre képes a szerelem. Engedj neki!
2009. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább vastagabb paplant vennék, de húsz év házasság után se bújnék a párom mellé nyakig felöltözve.

Egyébként meg így felöltözve nem sok reményem nem lenne egy kis szexre, ami a legjobban át tud melegíteni.

2009. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Bújj hozzá meztelenül, hogy fázol, aztán, ha már kellőképpen kifáradt és elaludt, már akár subában is aludhatsz, az sem fogja érdekelni :)
2009. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%

sejtetem, ha megírom a véleményem leleszek pontozva (első)

nembaj, lányok, nyugodtan hanyagoljátok el magatokat, zsíros haj, lukas mackó, stbstb....aztán majd sírtok, amikor a pasitok elhagyott egy szebbért, jobbért

aludni lehet melegen öltözve, de nem elhanyagoltan.

de nembaj...ti tudjátok...

2009. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
90%
Arról szerintem nincs szó, hogy el kell, hogy hanyagolja magát az ember, de nem hiszem el, hogy ha valaki együtt él valakivel és fázik, akkor nem vehet fel egy polót meg zoknit. Nekem a párom akármiben is vagyok megkíván. Aztán lekerül minden, utána pedig vissza lehet venni.
2009. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél valami csini hálóruhát. Ha az sem tetszik neki, mellettem még van egy hely...
2009. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

hogyne vehetne fel, énis felveszek, énsem kishálóingben alszom ilyenkor.

de van különbség hosszú nadréág és hosszúnadrág között, és vankülönbség póló és póló között is.

ezért írtam neki, a kérdezőnek, hogyha esetleg sikerült kiválasztania a legősibb mackónadrágját, egy kinyúlt hosszú kínai pólóval akkor necsodálkozzon h a párja nemszereti.

2009. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

egy szóval sem mondta a kérdező,hogy lyukas cuccban alszik -.-".Meg hogy ősrégi.Ha mégis...másold már be azt a részt,mert sehol sem találom ;D


Én is nagyon fázós vagyok.2 takaróval alszok már most és így is ráz a hideg...A barátom nagyon jól bírja.elvan egy alsónaciban...Én meg hosszúnadrágban + egy pólóban alszom(NEM,NEM SZAKADT,CUKI szívecskés :D)A páromat nem zavarja,tetszik neki.Szerinte olyan kis ártatlan vagyok benne (:

2009. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!