Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz-mikor? 12/L

Menzesz-mikor? 12/L

Figyelt kérdés
Mikorra várható a menzesz? 12 éves vagyok lány és 2 barátnőm van és nekik megvan. Ők ugyan úgy 12 évesek. Fehér folyásom van, de semmi más. Mikorra várható? (betétet hordok magammal suliba)

2013. máj. 29. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia. En 13 eves vagyok es lany. Nekem sincs meg menstruaciom,viszont feherfolyasom mar 1 eve. Melleim sincsenek es engem is zavar,hogy mar szinte mindenki fejlettebb nalam.7-es vagyok es rossz latni,hogy egy 5-esnek nagyobb a melle mint nekem. Na de meg raeeunk fejlodni.Hany kg vagy?Hany cm magas vagy? Van mar melled?
2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
152 cm vagyok 45 kiló. Vannak melleim. Mellbőségem 78-80 cm...
2013. jún. 1. 12:10
 13/17 anonim ***** válasza:

jaj kicsi lányok :))

Ha még nem nő valakinek a melle,nem fog megjönni neki,a közeljövőben biztos nem. Ha el kezd nőni, akkor rá kb 2 év múlva jelentkezik. Persze vannak kivételek pl.én. amikor megjött,már 3 és fél éve volt mellem. De nem a mellméret számít,hanem hogy mióta nő!

Ahogy már említették, a folyás az első menstruációt 2 évvel előzi meg. Az első előtt általában megváltozik, vagy ugyanúgy fehér,de több vagy más lesz az állaga,vagy barnává válik.

15L

2013. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én majdnem 14 éves voltam, minél később annál jobb! :-)
2013. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én 14 múltam.

Előző előtti voltam.

2013. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekem anya megunta, h 15és fél éves koromra nem jött meg, ugyh elcipelt nődokihoz..:/ eleinte evitamint kaptam, de utána hormongyógyszert, és az meghozta. ugyhogy anya azóta megnyugodott:DD
2013. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szia en is pont ugyan igy vagyok nekem is 2 baratnomnek jott mar meg es nekem is van feher folyasom.En kerdeztem anyumat hogy nekem mikor jon mar meg de azt mondta majd el jon az ideje es hogy ne aggodjak mert a baratnoimnek nem is olyan jo mert ha pl.pont akkor jon meg nekik amikor szeretnenek egyet uszni nem mehetnek es lehet hogy hormonalisan fejlettebek de lehet hogy szellemileg vagy agyilag nem annyira.Tehat ne aggodj te se na szia.
2013. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!