Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menzesz, első szárnyas...

Első menzesz, első szárnyas betét?

Figyelt kérdés

Ma jött meg,de ez a betét vagy mi nagyon kellemetlen és a popsimhoz is hozzá ér...olyan mint egy pelenka.

Múszály ezt hordani?

12 éves vagyok és első dolog ez..

anyuval már megbeszéltük,de nem bírom ezt elviselni...

mikor lesz jobb?megszokom? Magántanuló vagyok



2013. máj. 28. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze majd megfogod szokni, legalábbis meg kell szoknod hiszen minden hónapban meg fog jönni. Próbálj ki más fajtákat is van ami tényleg hatalmas és kényelmetlen. Én az always-t szeretem bár sokan nem mert kicsit műanyagos, de én ezzel érzem magam biztonságban mert lyukacsos a teteje és rögtön beszívja. A naturella kisebb és vékonyabb is szerintem. Kérd meg anyukádat, hogy hozzon több fajtát, majd te eldöntöd neked mi a legjobb.
2013. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd megszokod. :)
2013. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszokat,este még kicsit nyűglődtem

de északa egész kellemes volt mert puha :)

Meg a legelsőt rosszul hajtogattam be és szerintem ezért is volt nagyon rossz.Kicsit már örülök mert amikor leülök picit párna funkciója van :)

2013. máj. 29. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
én már az első eü betétet is halálnyugodtan raktam be. Persze volt már gyakorlatom hiszen már évek óta használtam tisztaságit,de az viszont vékony. Nekem csak az éjjeli volt szokatlan. Csak akkor kellemetlen ha átázik.
2013. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én külföldön élek és nem tudom, hogy M.o.n is lehet-e kapni, mert itt vannak konkrétan pamut borítású betétek (amúgy az Alwaysé...), és mondjuk biztos ebben is van műanyag meg tényleg pelenkaszerű, sőt, ma határoztam pont el, hogy utánajárok annak a hirdetésnek, amit láttam egyszer, hogy természetes, magától lebomló és csak természetes anyagokból készült betétet árulnak valahol - valószínűleg ez még kevésbé pelenkaszerű, de hát ez van, még így is inkább, mint a tampon... :) Szerintem... :)


Amúgy gratulálok: vannak népek, ahol óriási törzsi ünnepélyt rendeznek, ha egy lánynak először megjön - hát ünnepeld te is! :) Új korszak: biológiailag felnőttél! :) Gratulálok! :) Viszont vigyázz magadra, vigyázz a fiúkkal: ne akarj nagyobb lány lenni annál, mint ami vagy, csak okosan ;), hiszen most már ugye akár teherbe is eshetsz, amitől anyává válnál és annak is megvan a szépsége - a maga idejében és körülményei között, ugye... Na, hegyi beszéd vége, bocs! :) Szóval gratulálok, na! :)

2015. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!