Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogorvosom azt mondta hogy...

A fogorvosom azt mondta hogy mindig figyeljek oda hogy ne menzesz alatt menjek kezelésre, de? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hete kaptam időpontot, holnapra. Ez eddig oké is volt, mert mindig vezetem a ciklusom és csak pénteken kéne hogy megjöjjön, viszont úgyérzem hogy vagy még ma vagy holnap fog megjönni. Orvosilag van valami következménye ennek, vagy csak azért mondta hogy ne legyek annyira nyűgös? Több okból nem szeretném kihagyni a holnapi foghúzásom. Egyrészt kiakadna ha holnap mondanám le( elég bunkó...) másrészt elég nehéz időpontot kapni nála, kb 2 hét mulva tudnék menni megint, és nem szeretném már halasztani mert nagyon fáj a fogam. Nem birok ki még 2 hetet... Szerintetek mit csináljak? Mert ha csak arról van szó hogy nehezebben viselném, akkor kibírom, ígyis úgyis fáj.. De ha orvosilag ez valamit számít akkor muszáj lesz lemondanom. Valaki esetleg tudna ebbe segíteni?

2013. máj. 26. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártam már 4-5 fogorvoshoz életemben, de soha egyik sem mondott ilyesmit. Még bölcsességfog-műtétnél se kérdeztek ilyet, pedig az már komolyabb.
2013. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.nekem sem mondtak soha ilyet.

Pedig én is túl estem már 1-2 kezelésen ...

2013. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak bunkó a fogorvosod, de hülye is. :D

Menj el nyugodtan, másnak a lábát amputálják, miközben menstruál, mégsem lesz tőle semmi baja. :D

2013. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!