Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy nemsokára egy nagyon fontos táncvizsgám lesz és valószínüleg pont ,akkor fog megjönni a menzeszem.Nem tudnám egy kicsit siettetni?mert amúgy is elég erősen vérzek és görcsölök is.14/l

2013. máj. 25. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj éjszakai betétet.
2013. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is táncolok és pont országos versenyen volt meg ami Petsen volt és csak estére értünk vissza. Nekem is mindig elég erős az always éjszakai betétjét használtam egész nap és nem volt semmi :) Én totál túlparáztam. Nyugi veled sem lesz semmi ha véletlenül akkor lesz meg :) Egyébként ha iszogatsz cirtomlevet naponta nekem 1-2 napot szokta késleltetni de persze nőtől/lánytól függ :) 15/L
2013. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat...ténylegm ne volt,semmi gond,igaz óránként kellett cserélnem az éjszakai betétet,a görcsökre meg nem is volt időm figyelni,mert máson járt az eszem.Amúgy jól sikerült,sőt a tánctanárnőmtől még ajándékot is kaptam. :D
2013. jún. 7. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ugyes vagy! (utolso vagyok) :)
2013. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. aug. 4. 12:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!