Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy így jött meg?

Normális, hogy így jött meg?

Figyelt kérdés

Az normális hogy megjött április végén (május 2-ig tartott), május közepén (9-14) és most (május 28)

ez normális dolog? amúgy nem nagyon állt még be, van hogy 1,5 hónapig vagy akár 2 hónapig semmi, vagy éppen egy hónapban 2-szer is. De ennyire gyakran még nem volt soha. 1,5 éve van meg.

Köszi a válaszokat!

14/L



2013. máj. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem még nem kell aggódnod, 1,5 alatt még ritkán áll be, van akinek több év is kell. Ha a következő fél évben is ilyen sűrűn jön meg, esetleg más tünetek is jelentkeznek akkor érdemes elmenni egy (ifjúsági)nőgyógyászhoz. :)
2013. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet a fiatalságod az oka, de a saját nyugalmad érdekében jó lenne orvost kérdezni.

[link]


Tőle biztosabb választ kapsz, mint itt bárki mástól.

2013. máj. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy esetleg nem lehet attól hogy mostanában folyton stresszes vagyok, keveset alszom és túlhajtom magam (év végi "hajrá", minden nap tz-k, minden hétvégén sportverseny, heti 4 edzés)
2013. máj. 29. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, lehet a stressztől is.
2013. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!