Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eloszor nogyogyasznal? (A...

Eloszor nogyogyasznal? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es a havim nem jott meg 5 honapja el szeretnek menni nogyogyaszhoz de nem tudom pontosan hogy mi a tendo. Csak egyszeruen megyek es idopontot kerek? Nagyon kerlek le tudnatok irni hogy es mit kel csinalni? Kicsit felek is...

2013. máj. 29. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kérd meg anyukádat hogy ajánljon orovst, pl akihez ö jár. Az sztk rendeléshez nem kell se bejelentkezni se semmi. oda mész és sorban állsz. Ha szűz vagy fog csinálni hasi uh-ot más vizsgálatot szerintem nem. Meg el fog küldeni hormon vérvételre.
2013. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha anyukáddal van olyan viszonyod, akkor tényleg vele menjél el, hidd el, sokat számít. Ha szűz vagy, akkor valszeg tényleg csak UH-t fog csinálni ill. elküld vérvételre, bár azért ezt ne vedd biztosra, lehet kicsit "jobban is megvizsgál".
2013. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy megbízható személyes ismerősödtől kérj tanácsot, hogy kihez menj, de legjobb lenne, ha Anyukáddal beszélnél!
2013. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keressetek anyuddal egy női dokit első alkalomra, menjetek esetleg a tini, vagy gyereknőgyógyászatra.
2013. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyud, vagy ha előtte kínosnak érzed, akkor tapasztalt barátnő, valamilyen nőrokon (tesó, unokatesó, keresztanyu bárki) segítségét is kérheted. Végső soron egyedül is mehetsz, bár ezt ajánlom legkevésbé, mert úgyis izgulni fogsz. Nálunk kell az sztk-ban is időpontot kérni, kivéve ha sürgős eset. A dokinak feltétlenül mondd majd meg, hogy az első alkalom, és azt is, ha szűz vagy. Különben ne félj, nem olyan vészes, mint amilyennek ismeretlenül tűnik!
2013. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menjetek!
2013. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!