Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok milyen érzés volt...

Lányok milyen érzés volt amikor eloszor kiprobáltátok a betétet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Csak akkor kezdtem használni, amikor először megjött a menstruációm, előtte fel sem merült bennem, hogy kipróbáljam milyen. Kényelmetlen volt, irritált, túl nagynak éreztem. Szóval nagyon zavart, nem volt elég az első menstruáció miatti borzalom...
2013. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt benne rossz, amikor elöször megjött betettem, egyáltalán nem érdekelt maga a betét viszont kicsit kiakadtam az egésztől, nem is mertem oda nézni egy napig.... Anyum cserélte első nap... De persze aztán hozzászokta:) Én azóta is betétet hazsnálok, tampont csak strandos programnál használok. Egyébként ki kell próbálni többet és ami neked a legkényelmnesebb azt kell venni, de alegfontosabb abugyi kialakitása, feszessége ha az nem jó akkor több gond is lehet vel
2013. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehezen tudtam felrakni, egyébként jó. ;)
2013. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pocsék volt.
2013. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különös nem volt benne, legfeljebb maga tudat. A bugyi tényleg fontos ( ne legyen túl kicsi és feszes), valamint a betét mérete se mindegy. Elsőre pl sztem bőven elég a 3 cseppes, az nem olyan nagy.
2013. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi különös.Én először akkor használtam betétet,mikor megjött.De engem nem zavar,nem kényelmetlen stb.
2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Amint lehet, hordj tampont! Biztonságosabb, és biztosabb! Ajánlom, a betétet csak éjjelre!
2013. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz volt nagyon,előtte nem próbáltam ki a betétet.Nagyon kényelmetlennek éreztem és furcsa volt hogy a lábam között van.Zavart hogy minden fele azzal kellett mennem nem akartam az egészet.Na meg a hang amikor járkász na az kikészített,azt hittem halja más is.De most már tudom hogy nem. :) Próbálj ki minél többet nekem az Always jött be.
2013. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a szokatlanság miatt fura, de hamar megtanulja az ember, hogy ez a legtermészetesebb dolog a világon. Amúgy a barátnőmnek mondta a nőgyógyásza, hogy a tampon nem egészséges, és amikor csak lehet, betétet használjon. Én megfogadom ezt a tanácsot.
2013. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 female_superiority ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó! :-)

Anyum nemigen tudta elfogadni, hogy az egyetlen gyerekének puncija van, reflexből allergiás volt minden dologra, ami a női léthez kapcsolódik, smink, magassarkú, szoknya, bármi.

A menstruációról a barátnőimtől hallottam először, anya sosem mesélt róla. Vettem is magamnak betétet, beraktam, próbálgattam milyen érzés. Legalább már rutinosak voltak a mozdulataim, mikor először élesben kellett használnom. :-)


Amúgy persze, nem volt kényelmes,idő kellett nekem is, hogy megszokjam folyamatosan van valami a bugyimban. Ma már szinte fel sem tűnik a betét. Bár közel húsz év menstruálás után az lenne nem normális, ha feltűnne :-)

2013. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!