Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany evesen voltatok eloszor...

Hany evesen voltatok eloszor nogyogyasznal, es miert?

Figyelt kérdés
Nagyon szornyu volt? Hogyan zajlott egy vizsgalat? Nagyon feltetek tole?Meselhettek is rola.Koszi.
2010. jan. 26. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, rákszűrőn és még azért is mert fogamzásgátlót iratattam fel. Nem volt szörnyű, az egész öltözéssel vetkőzéssel nem több öt percnél.
2010. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen voltam először. Azért, mert a mentstruációm UTÁN úgy görcsölt a hasam, hogy napokat bőgtem végig, és megmoccani se tudtam. Tömtem magam minden féle gyógyszerrel, de semmelyik nem hatott. Anya kért a dokitól egy időpontot, és mentünk.

Természetesen be voltam sz*rva. Mikor a doki közölte, hogy normális vizsgálat kell, könnyek szöktek a szemembe.

Nagyon kellemetlen volt levetkőzni alulról teljesen meztelenre egy elég öreg faszi előtt. :S Anya persze ott volt mellettem.

A vizsgálat egyáltalán nem fájt. Az egészben a legrosszabb a levetkőzés volt. Azóta nem voltam, de ezek után tuti, hogy minden félelem nélkül fogok beülni abba a "szülőszékbe". xD

2010. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen egy ismeretlen eredetű folyás miatt, amiről kiderült hogy gombás fertőzés.
2010. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen mentem először. Eddig nem éltem nemi életet de a szüzességem elvesztése után gyógyszert írattam vele. Tovább tart a le-fel öltözés mint maga a vizsgálat! Kérj a barátnőidtől ajánlatot hogy ők hova szoktak menni. Kedves dokihoz menj:)))
2010. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én 16 voltam, azért, mert 2 hetet késett a mensim. Kiderült, hogy semmi bajom, csak egyszer nálam is előfordult eg yilyen. Valszeg a stressz miatt...


izgultam, de csak mert szégyenlős voltam. egyáltalán nem fájt, talán cska fura volt hogy egy idegen férfi ujjai vannak bennem... :) de amúgy muszáj volt elviselni, szóval kibírtam. no para:)

2010. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19 évesen voltam, mert gyanítottam, hogy terhes vagyok. hogy mennyire fáj a vizsgálat dokifüggő. én voltam már olyannál, akinél meg sem éreztem szinte, hogy bennem matat, de olyannál is jártam, aki amikor belémtette a kacsát, azt hittem szétreped a micsodám, legszívesebben felordítottam volna.
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ja amúgy nekem már rég beállt, azért volt fura a 2 hét késés.
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18 évesen voltam először, petefészek gyulladás gyanúval.

Mivel a bátyám orvostan hallgató és így jó pár orvost ismerek személyesen, ezért nem voltam kétségbeesve, mert tökéletesen tisztában voltam/vagyok az orvosok hozzáállásával, nem drámáztam azon, hogy de ciki meg minden.

Azóta már többször is voltam mindenféle okokból és még mindig nem kényelmetlen a szitu.

20/L

2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszi a sok valaszt!

Nekem is el kene menni nogyogyaszhoz, mert gombat gyanitok.

2010. jan. 26. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, fogamzásgátlóért.

amúgy ha megnézitek a válaszokat az idősebbek mind azt írták, h semmi gáz, tök gyors a vizsgálat, meg nincsen vele semmi baj, a 16on aluliak meg mind szarrá parázzák magukat és borzasztó élményekkel távoznak. sztem a fiatalabbaknak átkéne ezt gondolniuk mégegyszer....

2010. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!