Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen csalodas ert titeket...

Milyen csalodas ert titeket nogyogyasznal?

Figyelt kérdés
Maganrendelo hitelesebb diagnozist tud adni? Sokszor elofordul h a doko teved ? 16/L
2013. jan. 3. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magánrendelésnél kedves volt velem a nő, akihez mentem. Szakrendelésen meg egy tahó pasi volt. Rémes volt.
2013. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor odamentem sürgősségi beutalóval erős és nagyon elhúzódó vérzéssel azt vágták a fejemhez, hogy annyira nem lehetek sürgősségi eset ha oda el tudtam menni. Szerintem ha nem viszek beutalót és egy ujjnyi vastag paksamétát az endokrinológustól kapott zárójelentéseimről el is küldenek...
2013. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hat ez nem tul biztato:D tudtok maganrendelot ahol NŐ van , budán belul?
2013. jan. 3. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Speciel nem, de az a doki nő volt... Szóval azóta inkább járok férfihez...:D Csak legyen öreg és már annyira nem zavar, hogy le kel előtte vetkőzni.
2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Uu erdekes :D ngem pont frusztral ha egy tata kutat bennem enis egy kover mogorva papinal vltam legutobb
2013. jan. 3. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is női dokim van, nagyon kedves, megbízható és engem is nagyon zavarna ha egy pasi matatna bennem.
2013. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én voltam már nőnél is és férfinál is. Azt tapasztaltam, hogy tök mindegy, milyen az orvos neme, ha magánrendelésre mész, mindenhol kedvesek veled. Az már más kérdés, hogy valakit zavar a "pasi előtt vetkőzés". Viszont ha sztk-ba mész, akkor lenéznek, megaláznak, ahol tudnak. Ez van, nincs mit tenni.
2013. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon rossz volt, eddig egyszer voltam nőgyógyásznál. egy elég sunyi fejű hapsi volt, amikor megláttam, el akartam menekülni, na de mondom jól van, muszáj átesni rajta. szűz voltam, és mikor feldugta azt a nemtudommit, amivel mintát vett sikítottam egyet, mert fájt, erre csak annyit mondott, hogy jaj ne mondd már, hogy ennyire érzékeny.


tudom, hogy szólnom kellett volna előre, de annyira izgultam, hogy ki ment a fejemből. gondolom, amíg nem magánrendelésre megyek, addig így fognak bánni velem mindenhol...

2013. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vizsgálat elött leborotváltam alul, úgy mentem, amikor a fószer beszólt, hogy előadást jött tartani?! Egyből elkezdtem pityeregni, de nem hatotta meg egyáltalán...
2013. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
úristen utolsó! mekkora gyökér volt a nőgyógyászod...:O
2013. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!