Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy történt az első menstruác...

Hogy történt az első menstruációd?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál?

Hogy reagáltál? Örültél,megijedtél,vagy egyéb?

Hogyan közölted a szüleiddel?

Vártad már,hogy meglegyen?

Otthon jött meg,vagy máshol?


Én 12 éves voltam :))



2013. ápr. 29. 19:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
én 10 éves voltam 3 éve volt pontosan :D nagyon fura volt és megijedtem mert akkor nem igazán tudtam h mit is kéne tennem vagy igazából mi is ez az egész évfolyamból nekem jött meg először anya már számított rá mert elötte lévő honapokban kis pirospöttyök voltak a bugyimba és mindig szóltam h lehet megjött de aztán nem lett semmi az nap ilyen kivizsgálásos cuccon coltam 2 órát kellet autókázni és a visszafeleúton nem volt minden oké odalent és hát otthon ki is derült xd
2013. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13 éves voltam. Az osztállyal horrorfilmet néztünk, és miután hazamentem láttam valami gyanúsat, másnap lettem egészen biztos benne. Viszont már este, mikor hazaértem szóltam anyának. Először kicsit megijedtem, hogy hogy s mint lesz, hogy fogok boldogulni. Különösebben nem vártam, jött és kész :)
2013. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem 3 hónappal a 13. szülinapom előtt jött meg. Vasárnap, amikor délután mentem fürödni, láttam, hogy barna folyásom volt, mondtam is anyának, de azt hittük, hogy csak előjel, még nem lesz semmi egy ideig. Aztán este még sötétebb volt. Reggel pedig, amikor felkeltem (éjszakára felvettem a pizsi alá egy bugyit, hogy még, ha csak barna is, ne az legyen olyan), utána egy 5 perccel éreztem, hogy vérzek is, majd megnéztem. Én igazából sokat görcsöltem azon, hogy valami baj lehet velem, mert akkor még úgy gondoltam, hogy későn jön meg, pedig az osztályból csak egy tőlem 2 hónappal idősebb lánynak volt meg, szóval nem értem, hogy miért féltem annyira, hogy valami nincs rendben velem. De szerencsére ez nem volt igaz. Aznap nem mentem suliba, de másnap már igen. :)
2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is 12 éves voltam és a Balatonparton napoztam bikiniben :D
2013. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!